Polska święta przewidziała koniec świata? Wizje kobiety zaczynają się spełniać

Święta Faustyna Kowalska była zakonnicą ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia i znana jest ze swoich duchowych i mistycznych doświadczeń. Niektórzy twierdzą, że jej przepowiednie dotyczące końca świata zaczynają się spełniać.

Faustyna Kowalska urodziła się w sierpniu 1905 roku. W 1925 roku wstąpiła do zakonu i rok później przyjęła imię Maria Faustyna. Na polecenie swojego spowiednika zaczęła prowadzić "Dzienniczek", w którym zapisywała wszystkie swoje przeżycia mistyczne. Kobieta doznawała licznych wizji i objawień. Najczęściej objawiał jej się Jezus, który miał też dać jej wskazówki do malowania obrazu "Jezu ufam Tobie".

Koniec świata bliski? Przepowiednia św. Faustyny Kowalskiej 

Poza tym kobieta miała też przewidzieć koniec świata, który ma oznaczać powtórne przyjście Zbawiciela i według niektórych interpretatorów wizja ta spełni się już niedługo. Faustyna Kowalska miała napisać m.in.

Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym

Według niektórych krzyżem z przepowiedni ma być asteroida znana jako 2014 OL 339, która zaczyna zmieniać swój kształt. Dotychczasowo podłużna asteroida zaczyna się przeobrażać - formułowane są m.in. "ramiona". Za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat asteroida może ulec spaleniu, a jej kształt wpłynie na to, że na niebie będzie widać krzyż. Według wizji świętej Faustyny oznaczać to będzie koniec świata.

Więcej o: