"Doom: Annihilation" - pierwszy zwiastun filmu opartego na popularnej grze

Filmowa adaptacja gry z serii "Doom" doczekała się już pierwszego oficjalnego zwiastuna. Produkcja Studio Universal zbiera na razie większość negatywnych ocen.

Film "Doom: Annihilation" bazować będzie na fabule na popularnej gry, w której głównym celem bohaterów jest zabijanie demonów. Produkcja powinna zainteresować fanów gier typu shooter i to głównie do nich kierowany jest nowy zwiastun filmu.

Jest to już drugi film inspirowany grą "Doom" pierwsza produkcja miała swoją premierę w 2005 roku. Film ten nie zdobył jednak uznania widzów, mimo obsadzenia w jednej z ról Dwayne’a Johnsona (znanego także jako The Rock).

 "Doom: Annihilation" - pierwszy zwiastun filmu opartego na popularnej grze

"Doom: Annihilation" również będzie należał do kategorii filmów akcji, jednak tym razem w obsadzie nie znajdziemy żadnych znanych nazwisk. Pierwszy zwiastun filmu został udostępniony na Youtube.com i na razie zbiera on raczej nieprzychylne opinie - zapowiedź filmu została dobrze odebrana tylko przez 908 osób; z kolei 12 tysięcy osób oceniło film negatywnie. Zwiastun krytykowany jest za zły montaż ujęć, który ujawnia niski budżet przeznaczony na produkcję filmu.

 
Więcej o:
Komentarze (6)
"Doom: Annihilation" - pierwszy zwiastun filmu opartego na popularnej grze
Zaloguj się
 • smarekdarek

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli nie będzie BFG, to z pewnością będzie słabo.

 • marekt15

  Oceniono 1 raz 1

  i Doom guyem ma byc kobieta? jak ona ma zamiar szarzowac z pila mechaniczna na demony albo wyrywac im czaszki razem z kregoslupem? no chyba, ze przekona ich o koniecznosci obalenia patriarchatu w piekle albo cos.

 • nepwk

  0

  doom z 2005 wcale nie był zły a Rosamund Pike świetna jak zawsze ;]

 • rini67

  0

  Ktos tego "niusa" zatwierdzil by zostal umieszczony na stronie glownej??
  troche mi sie lata szkolne przypomnialo gdy robilo sie gazetki scienne o swoim hobby, skladnia i styl podobne... a film oceniac po zapowiedzi... heh

 • arkusza

  0

  Myślałem że to kolejne arcydzieło od Uwe Bola - a tu niespodzianka jakiś "Tony Giglio" się pod tym podpisał :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX