"Doom: Annihilation" - pierwszy zwiastun filmu opartego na popularnej grze

Filmowa adaptacja gry z serii "Doom" doczekała się już pierwszego oficjalnego zwiastuna. Produkcja Studio Universal zbiera na razie większość negatywnych ocen.

Film "Doom: Annihilation" bazować będzie na fabule na popularnej gry, w której głównym celem bohaterów jest zabijanie demonów. Produkcja powinna zainteresować fanów gier typu shooter i to głównie do nich kierowany jest nowy zwiastun filmu.

Jest to już drugi film inspirowany grą "Doom" pierwsza produkcja miała swoją premierę w 2005 roku. Film ten nie zdobył jednak uznania widzów, mimo obsadzenia w jednej z ról Dwayne’a Johnsona (znanego także jako The Rock).

 "Doom: Annihilation" - pierwszy zwiastun filmu opartego na popularnej grze

"Doom: Annihilation" również będzie należał do kategorii filmów akcji, jednak tym razem w obsadzie nie znajdziemy żadnych znanych nazwisk. Pierwszy zwiastun filmu został udostępniony na Youtube.com i na razie zbiera on raczej nieprzychylne opinie - zapowiedź filmu została dobrze odebrana tylko przez 908 osób; z kolei 12 tysięcy osób oceniło film negatywnie. Zwiastun krytykowany jest za zły montaż ujęć, który ujawnia niski budżet przeznaczony na produkcję filmu.

 
Więcej o: