Pierwszy zwiastun filmu "Aladyn" - w roli głównej Will Smith

Will Smith udostępnił na swoim oficjalnym koncie na Instagramie i na YouTube pierwszy, oficjalny zwiastun filmu "Aladyn". Jak aktor spisuje się w roli Dżina?
Zobacz wideo

Na stornie YouTube.com Will Smith udostępnił dziś pierwszy zwiastun filmu "Aladyn". Aktor wciela się w nim w rolę ekscentrycznego Dżina. Disney udostępnił nie tylko zwiastun filmu, ale też plakat promujący najnowszą produkcję. 

Pierwszy zwiastun filmu "Aladyn" - w roli głównej Will Smith

Reżyserem filmu przygodowego jest Guy Ritchie. "Aladyn" będzie miał swoją premierę w maju tego roku. Poza Willem Smithem w produkcji udział wzięli aktorzy: Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari oraz Polak Kamil Lemieszewski. Ostatnie ujęcia do filmu kręcone były w styczniu 2019 roku. Plan filmowy znajdował się w Longcross w Anglii oraz na pustyni Wadi Rum w Jordanii. Wcześniej Will Smith udostępniał na swoim Instagramie zdjęcia z filmu, gdzie widzimy go ucharakteryzowanego do roli Dżina. 

 

"Aladyn" jest filmem opartym na historii bohatera znanego z "Księgi tysiąca i jednej nocy". Tytułowy Aladyn zostaje właścicielem zaczarowanej lampy, którą zamieszkuje Dżin spełniający marzenia. Opowieść ta jest dość często ekranizowana - do tej pory powstało już dziewięć filmów o historii Aladyna. 

Więcej o: