USA. 15 tysięcy życzeń urodzinowych - pomysłowi synowie zorganizowali ojcu piękną niespodziankę

Mieszkaniec New Jersey Chris Ferry w niecały tydzień otrzymał 15 tysięcy SMS-ów i telefonów z życzeniami urodzinowymi. 61-letni mężczyzna stał się sławny za sprawą pomysłu jego synów.

16 marca mężczyzna będzie obchodził swoje 62. urodziny. Synowie Chrisa Ferry’ego zaczęli zastanawiać się nad oryginalnym prezentem, jaki mogliby podarować swojemu ojcu na urodziny. Chłopcy postanowili, że wykupią duży billboard w pobliżu Atlatic City, na którym napisali "Życz naszemu tacie sto lat". Na plakacie umieszczone jest także zdjęcie mężczyzny oraz jego numer telefonu.

15 tysięcy życzeń urodzinowych - pomysłowi synowie zorganizowali ojcu piękną niespodziankę

Billboard pojawił się w mieście 6 marca, niedługo potem Chris Ferry otrzymał pierwsze życzenia urodzinowe. Mężczyzna zdziwił się, że dzwoni do niego nieznajomy, dlatego zapytał się skąd wie, że niedługo będzie miał urodziny. Wtedy właśnie dowiedział się o inicjatywie swoich synów.

Do tej pory solenizant otrzymał już 15 tysięcy życzeń. Zarówno ojciec, jak i synowie są zaskoczeni skalą odpowiedzi na ich pomysł. Chłopcom zależało, by ich rodzic miał zabawne wspomnienia z tego dnia.

Więcej o: