Calvin Harris będzie główną gwiazdą na Kraków Live Festival 2019!

Organizatorzy Kraków Live Festival 2019 zdradzili nazwisko kolejnego artysty, który uświetni jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na polskiej mapie festiwalowej. 17 sierpnia będziemy mogli usłyszeć Calvina Harrisa!

"Calvin Harris kolejnym headlinerem festiwalu!" - cieszą się organizatorzy Kraków Live Festivalu, których radość podzielają fani festiwali. Brytyjski muzyk dołączył do zacnego grona - wiemy już, że na Kraków Live Festival 2019 zagrają DJ Snake, Macklemore, Post Malone oraz Years & Years. 

Calvin Harris wystąpi w Krakowie. Dołączył do line-upu Kraków Live Festival 2019

"Calvin Harris dokonuje rzeczy, która w dzisiejszym przemyśle muzycznym wydaje się wręcz nieosiągalna. Podczas gdy dla wielu artystów szczyt popularności kończy się po kilku latach kariery, brytyjski producent już od kilkunastu lat wyznacza kierunek dla kolejnych twórców muzyki tanecznej, a kawałki firmowane jego nazwiskiem niemal rok w rok stają się wielkimi światowymi przebojami" - tymi słowami występ Harrisa reklamują organizatorzy Kraków Live Festival 2019. Rzeczywiście, o tym muzyku słyszymy regularnie. Mimo, że swoją przygodę z muzyką zaczął już w latach 90-tych, olbrzymią sławą zaczął się cieszyć w połowie lat 2000. Duży rozgłos dały mu kooperację ze znanymi gwiazdami, takimi jak Ellie Goulding, Florence Welch, Nicki Minaj czy Pharell Williams.

Kraków Live Festival 2019. Kiedy? Ile kosztuje bilet?

Występ Calvina Harrisa zobaczymy w drugi dzień Kraków Live Festival 2019. Wydarzenie to odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie w dniach 16-17 sierpnia. Bilety na to wydarzenie są dostępne już od 1 marca, jednak wejściówki typu "Early Bird" już się wyprzedały. Bilet w cenie regularnej na dwa dni kosztuje 399 zł, z kolei na jeden dzień - 249 zł.

 
Więcej o: