Gala Fame MMA3 już w następnym tygodniu! Gdzie obejrzeć? Kim jest Marta Linkiewicz?

Gala Fame MMA 3 zbliża się wielkimi krokami. Jakie gwiazdy YouTube'a zmierzą się ze sobą? Organizatorzy zapowiadają, że wśród walczących znajdą się dwie popularne kobiety w tym Marta Linkiewicz.
Zobacz wideo

Fame MMA to jedyna tego typu gala typu freak fight w Polsce, w czasie której zobaczymy walki youtuberów oraz telewizyjnych celebrytów. Zbliżająca się gala budzi wiele emocji. Wśród walczących zobaczymy m.in. Szymona Kasprzyka "Isamu", Piotra Witczaka znanego jako Bonus BGC oraz Krzysztofa Ciesielkiego - wokalistę występującego pod pseudonimem BodyChrist. Wśród walczących znajdą się także dwie kobiety.

Fame MMA 3. Kiedy odbędzie się gala? Gdzie będzie można ją zobaczyć?

Zbliżająca się gala Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Widowisko rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety są już w sprzedaży. Ich cena waha się od 50 do 500 złotych. Oczywiście, Fame MMA 3 będzie można zobaczyć także w internecie. Dostęp do transmisji na żywo na stronie famemma.tv kosztuje 19,99 zł. Jakie walki będziemy mogli zobaczyć na najbliższej gali? Organizatorzy zapowiadają, że zmierzą się ze sobą:

  • Szymon Kasprzyk "Isamu" vs Daniel Pawlak "Deejaypallaside"
  • Dawid Malczyński vs Amadeusz Roślik "Ferrari"
  • Marta Linkiewicz "Linkimaster" vs Monika Godlewska "Esmeralda"
  • Piotr Witczak "Bonus BGC" vs Szymon Wrzesień "Taxi złotówa"
  • Filip Marcinek "Filipek" vs Patryk Karaś "Ryba"
  • Kasjusz Życiński "Don Kasjo"miał walczyć z Dawidem Ambro
  • Krysian Wilczak "Krycha" vs Bartek Brzeziński "Ruby"
  • Krzysztof Ciesielki "BodyChrist" vs marcin Wójcik "Mnich terminator"
  • Kamil Hassan "Hassi" vs Maksymilian Wiewiórka "Wiewiór"
 

Fame MMA 3. Kim jest Marta Linkiewicz "Linkimaster"?

Starcie dwóch pań to jeden z najczęściej komentowanych elementów najbliżej gali Fame MMA. Na ringu staną jedna z sióstr Godlewskich - Monika Godlewska "Esmeralda" oraz Marta Linkiewicz "Linkimaster". Kim jest przeciwniczka popularnej internetowej wokalistki? Marta Linkiewicz "Linkimaster" to osoba kojarzona przede wszystkim ze skandalem związanym z zespołem Rae Sremmurd. W listopadzie 2015 roku Linkiewicz i jej koleżanka relacjonowały bliskie spotkania z muzykami, do których miało dość w autokarze zespołu. Od tamtej pory Linkiewicz zyskała popularność i stała się gwiazdą social mediów.

 
Więcej o: