Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Zobacz, co mówią o Tobie gwiazdy!

Zastanawiasz się, jaki los czeka Cię w ciągu najbliższych kilku dni? Mamy dla Ciebie horoskop tygodniowy! Sprawdź, co mówią o Tobie gwiazdy i przygotuj się na nadchodzącą przyszłość.
Zobacz wideo

Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj krótki horoskop tygodniowy, który wskaże Ci, co będzie Twoją mocną stroną, a na co lepiej uważać.

Horoskop tygodniowy - Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Kolejne dni przyniosą Ci ogromne pokłady pewności siebie. Udowodnisz sobie, że jesteś dobry w tym, co robisz i w końcu uwierzysz w to, ile jesteś wart. To prosta droga do awansu, a co za tym idzie - do podwyżki. Pamiętaj jednak, aby zachować odrobinę pokory. Jeżeli zaczniesz zadzierać nosa, Twoi znajomi z pracy szybko zaczną Cię unikać.

Horoskop tygodniowy - Byk (20 kwietnia – 20 maja)

W najbliższym czasie odnajdziesz w sobie wyrozumiałość, o jaką się nie podejrzewałeś. Zakopiesz stary topór wojenny i pozwolisz odejść w zapomnienie wszystkim starym urazom. Dzięki temu odświeżysz znajomości z osobami, których było Ci brak, ale bałeś się do tego przyznać. Te odbudowane więzi przyniosą Ci wiele radości. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Początek wiosny będzie dla Ciebie czasem, w którym będzie Cię rozpierać pozytywna energia. W pracy przyjmiesz na siebie dodatkowe zadania, ale nie poczujesz się przez to nadmiernie obciążony. Wpadniesz także na pomysł, który może zrewolucjonizować Twoją pracę. W domu z kolei będziesz odpoczywać i zbierać siły potrzebne do sprostania kolejnym zawodowym wyzwaniom.

Horoskop tygodniowy - Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Schowasz dumę do kieszeni i pozwolisz bardziej doświadczonej osobie, aby pomogła Ci w rozwiązaniu dręczącego Cię problemu. Ta sytuacja pomoże Ci odnaleźć spokój i odetchnąć pełną piersią. W tym tygodniu nadejdzie chwila wytchnienia, której długo wypatrywałeś. Rozkoszuj się nią, bo już niedługo czekają na Ciebie kolejne wyzwania. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: