USA. Dziewięć pielęgniarek z Portland w ciąży. Szpital chwali się "baby boom"

W jednym ze szpitali w Portland w USA aż dziewięć pielęgniarek jest w ciąży. Kobiety mają rozpisane terminy porodów od kwietnia do lipca. Szpital z radością opisuje "baby boom" w mediach społecznościowych.

Dziewięć pielęgniarek, które pracują na oddziale porodowym w szpitalu Maine Medical Center w Portland w USA, spodziewa się własnego potomstwa w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Czy "baby boom" wśród pracownic szpitala wywoła problemy w ustawianiu grafiku? Placówka uspokaja.

USA. "Baby boom" w szpitalu w Portland. Dziewięć pielęgniarek jest w ciąży

Szpital poinformował na Facebooku, że przygotowuje się na przejście dziewięciu pracownic na urlopy macierzyńskie. Rozwiewa także wątpliwości co do ewentualnych kłopotów z układaniem grafiku w związku ze szpitalnym "baby boom", komentując krótko: "Mamy plan".

Pielęgniarki cieszą się ze wsparcia, jakie daje im pracodawca, a także pozostałe ciężarne kobiety, w towarzystwie których pracują. 

„To naprawdę miłe przyjść do pracy i zobaczyć inne osoby, które też są w ciąży, obserwować ich brzuchy i po prostu rozmawiać o tych doświadczeniach, które wspólnie przechodzimy” - słowa jednej z pielęgniarek cytuje portal USA Today.

23 marca osiem z dziewięciu pielęgniarek spotkało się, aby zrobić sobie wspólne zdjęcie. Fotografia ta szybko okrążyła internet. Ciężarne pielęgniarki z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcie wszystkich dziewięciu wraz z ich dziećmi, które będą mogły zrobić już jesienią - informuje Maine Medical Center

Więcej o:
Komentarze (9)
USA. Dziewięć pielęgniarek z Portland w ciąży. Szpital chwali się "baby boom"
Zaloguj się
 • rabbitt

  0

  Mają jurnych lekarzy !

 • zgr-edo

  0

  Pomyśleć , że te brzuszki to sprawka , przystojnego, czarnoskórego lekarza. Będzie sie działo.

 • ula53

  0

  Jakie NOWE...juz dawno urodzily !!

 • baby1

  Oceniono 1 raz -1

  A tatuś to pewnie nawet roweru nie potrzebował?

 • nanorobot

  Oceniono 1 raz -1

  Hmm, to chyba jakiś szpital premium, bo normalnie tego typu zawody wykonują czarni i meksyki ...

 • sonix24

  Oceniono 1 raz -1

  straszne

 • gucio1967

  Oceniono 1 raz -1

  Musi jakiś doktorek grasował na nocnym dyżurze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX