"Avengers: Koniec gry" - Marvel udostępnił 32 plakaty promujące najnowszy film

Światowa premiera "Avengers: Koniec gry" zaplanowana jest na 26 kwietnia. Na miesiąc przed premierą wytwórnia Marvel Studios udostępniła plakaty promujące swój najnowszy film. Znajduje się na nich aż 32 bohaterów.
Zobacz wideo

Marvel Studios od stycznia udostępnia nowe materiały promocyjne - na stronie Youtube można zobaczyć już dwa oficjalne zwiastuny filmu. Wczoraj opublikowano także plakaty, na których znalazły się wizerunki 32 bohaterów serii. Połowa z plakatów jest czarno-biała: bohaterowie zostali więc podzieleni na tych, którzy nie przeżyli poprzedniej walki z Thanosem i tych, którzy będą musieli walczyć dalej.

"Avengers: Koniec gry" - znamy 32 plakaty promujące najnowszy film. Marvel umieścił na nich większość aktorów

Plakaty zostały udostępnione na portalach społecznościowych aktorów, którzy coraz bardziej aktywnie biorą udział w promocji najnowszego filmu z cyklu Marvel Cinematic Universe. "Avengers: Endgame" jest nie tylko kontynuacją poprzedniej części "Infinity War', ale będzie też podsumowaniem dotychczasowych 22 filmów wyprodukowanych przez Marvela z serii MCU.

 

Na podstawie plakatów można wywnioskować, że w filmie Avengers: Endgame wystąpią: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Gwyneth Paltrow, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Paul Rudd, Brie Larson, Jon Favreau, Jeremy Renner, Danai Gurira, Karen Gillan, Don Cheadle, Benedict Wong i Tessa Thompson. Czarno-białe zdjęcia przedstawiają z kolei: Lokiego, Doktora Strange, Spider-Mana czy Groota. 

 
Więcej o: