Jarosław B. zatrzymany! Jest podejrzenie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej

Jarosław B. zatrzymany w Sopocie! Były piłkarz, wdowiec po Annie przybylskiej, został zatrzymany dziś przed południem w sprawie popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

Jarosław B. zatrzymany w Sopocie. Mąż nieżyjącej Anny Przybylskiej, były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk, sam zgłosił się na przesłuchanie w sopockiej prokuraturze. Informację tę potwierdza prokurator Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Jarosław B. zatrzymany

Prokurator informuje, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. Szczegóły sprawy nie są znane. Wszystkie informacje w tej sprawie zbiera portal Plotek.pl.

Jarosław B. od wielu lat znany jest bardziej jako wdowiec po aktorce Annie Przybylskiej. W 2014 roku zawiesił swoją karierę piłkarską na pozycji obrońcy. Grał dla takich klubów jak Lechia Gdańsk czy Amica Wronki. Zagrał w ośmiu meczach reprezentacji Polski.

Więcej o:
Komentarze (2)
Jarosław B. zatrzymany! Jest podejrzenie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej
Zaloguj się
  • patologia

    Oceniono 2 razy 2

    CHŁOP BEZ BABY SZALEJE, WITAĆ TO PO BIENIUKU I KACZYŃSKIM

  • tomasznowak1986

    Oceniono 1 raz 1

    włąśnie sobie przypomniałem że mnie też zgwałcił ....gdzie mogę to zgłośić i ile płacą bo nie wiem czy opłaca mi sie to zgłaszczać ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX