"Wiedźmin" - kolejne zdjęcia z planu serialu. Ekipa ponownie przeniosła się do węgierskiej miejscowości

Twórcy serialu "Wiedźmin" nie udostępniają zbyt wielu informacji dotyczących planu zdjęciowego czy innych szczegółów produkcji stworzonej dla Netflixa. Według najnowszych zdjęć opublikowanych na Instagramie, plan zdjęciowy ponownie został przeniesiony na Węgry.
Zobacz wideo

Najwięcej emocji dotyczących produkcji nowego serialu Netflixa budziła obsada głównych bohaterów. Tytułowego wiedźmina zagra Henry Cavill znany z roli Supermana z filmów "Liga Sprawiedliwości", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" czy "Człowiek ze stali". Poza nim w obsadzie znaleźli się  Anya Chalotra, Freya Allan i Bjorn Hlynur Haraldsson. 

"Wiedźmin" - plan zdjęciowy serialu Netflixa przeniesiony do miejscowości Tata na Węgrzech

Dotychczasowe materiały promocyjne pochodzą tylko od producentów serialu lub z nieoficjalnych źródeł. Według medialnych doniesień plany zdjęciowe produkcji ulokowane były na terenie Węgier, na hiszpańskiej wyspie La Palma oraz w Polsce. Na początku kwietnia obsada miała kręcić sceny na zamku Ogrodzieniec w Podzamczu. Informację tę potwierdzili m.in. redaktorzy "Dziennika Zachodniego". 

Z ostatnich zdjęć wynika, że plan serialu ponownie przeniósł się do jednej z węgierskich miejscowości. Ekipa filmowa do kolejnych scen wybrała wybudowany w XIV wieku zamek w miejscowości Tata. Znajduje się on przy północnym brzegu jeziora Oreg-to. Wcześniej jednak odpowiednio "postarzono" krajobraz tego miejsca - usunięto m.in. wszystkie chodniki a plan zdjęciowy "pokryto" sztuczną mgłą. Zdjęcia do serialu kręcone były w tym miejscu z nocy z 10 na 11 kwietnia. 

 

Niedawno przedstawiciel serwisu Ted Sarandso postanowił przychylić się do próśb abonamentów i ujawnili, kiedy historia Gerlata z Rivii trafi na platformę. Zgodnie z informacjami Netflixa "Wiedźmin" pojawi się w bazie jeszcze w 2019 roku. Premiera serialu zaplanowana jest na ostatni kwartał roku. 

Więcej o: