Tom Hanks obchodził 63. urodziny. Jego syn postanowił sobie z niego zażartować

We wtorek 9 lipca Tom Hanks obchodził swoje 63. urodziny. Życzenia tacie złożył też jego syn Colin. Przy okazji postanowił, że zażartuje z ojca.
Zobacz wideo

41-letni syn Toma Hanksa, Colin, złożył swojemu tacie nietypowe życzenia urodzinowe. Po raz kolejny postanowił zażartować sobie z ojca porównując go do Michaela Keatona.

Tom Hanks obchodził 63. urodziny. Jego syn postanowił sobie z niego zażartować

Na swoim koncie na Instagramie Colin Hanks napisał - Chcę życzyć swojemu tacie szczęśliwych 63. urodzin. Jest dobrym człowiekiem ze świetnym poczuciem humoru. Kocham cię tatku!

 

Do zamieszczonych życzeń dołączył jednak zdjęcie innego aktora, Michaela Keatona. To nie pierwszy raz, kiedy syn w ten sposób żartuje sobie z Toma Hanksa. W 2016 roku Colin opublikował zdjęcie Keatona z okazji Dnia Ojca. Podobnie zrobił w 2018 i 2019 roku.

Niestety aktorska rodzina nie wyjawia z jakiego powodu zaczęły się te żarty. Tom Hanks i Michael Keaton współpracowali ze sobą przy filmie "Toy Stroy 3".

Tom Hanks jest dwukrotnym laureatem Oscara. Wyróżnienie Akademii Filmowej otrzymał za filmy "Forrest Gump" i "Filadelfia". Do tej nagrody nominowany był także za role w filmach "Duży", "Szeregowiec Ryan" i "Cast Away - poza światem". Ogólnie na swoim koncie ma 25 nagród i 55 nominacji. 

Więcej o: