Grodzisk Mazowiecki. Zaginął 5-letni Dawid Żukowski. Jego ojciec został znaleziony martwy

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec na co dzień mieszka w Grodzisku Mazowieckim. Ostatni raz widziany był ze swoim ojcem, który został znaleziony martwy. Nie wiadomo gdzie i z kim obecnie przebywa dziecko.
Zobacz wideo

Policja prowadzi poszukiwania 5-latka, który po raz ostatni widziany był ze swoim ojcem. Kilka godzin później mężczyzna został znaleziony martwy. Do tej pory nie udało się odnaleźć chłopca.

Dawid Żukowski zaginął. 5-latek z Grodziska Mazowieckiego jest poszukiwany przez policję

W środę około godziny 17 ojciec zabrał Dawida z domu w Grodzisku Mazowieckim. Razem odjechali w nieznanym kierunku samochodem marki skoda fabia o numerach rejestracyjnych WGM 01K9. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie Grodzisk Mazowiecki - Okęcie.

Około godziny 21 policjanci otrzymali zgłoszenie, że ojciec 5-letniego Dawida Żukowskiego nie żyje. Z informacji policji wynika, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo - został potrącony przez pociąg. Około północy matka Dawida zgłosiła na policję jego zaginięcie. Jak podaje gazeta.pl ojciec nie był pozbawiony praw rodzicielskich. W dniu zaginięcia chłopiec miał spotkać się z tatą, który następnie miał go odwieźć do mamy, która przebywa w Warszawie.

Poszukiwany 5-letni Dawid ŻukowskiPoszukiwany 5-letni Dawid Żukowski fot. Komenda Stołeczna Policji

Niestety nadal nieznane jest miejsce pobytu dziecka. Policja udostępniła więc zdjęcie i rysopis chłopca - Dawid Żukowski ma 110 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne, zaczesane na prawo włosy. Ubrany był w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki, na których są obrazki Zygzaka McQueena.

Policja prosi wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginięcia dziecka o zgłaszanie się do najbliższej jednostki policji. Zgłoszenia, również te anonimowe, można przekazywać pod numerami telefonów 22 755 60 10 (-11,-12,-13) i 112.

Więcej o: