Julio Iglesias ma dziewiąte dziecko. Jego syn jest "niezwykle podobny"

Javier Sanchez Santos jest synem znanego muzyka, Julio Iglesiasa. Wykazały to badania DNA, które hiszpański sąd uznał za prawdziwe. 75-letni artysta nie chce jednak uznać swojego nieślubnego syna.
Zobacz wideo

10 lipca sąd w Walencji stwierdził, że Julio Iglesias jest biologicznym ojcem Javiera Sancheza Santosa. 75-letni muzyk nigdy nie uznał go za swoje dziecko i nie chciał poddać się badaniom DNA. Sądowa walka między Iglesiasem a Santosem trwa od lat. Ten drugi w końcu znalazł dowód na to, że muzyk jest jego ojcem.

Julio Iglesias jest ojcem Javiera Sancheza Santosa. Próbkę DNA muzyka pobrano... ze śmietnika

Santos jest synem byłej portugalskiej baletnicy, Marii Edite, która w 1975 roku miała mieć romans z Iglesiasem. Mężczyzna od lat stara się o to, aby sąd uznał, że Julio Iglesias jest jego ojcem. W 1992 roku wygrał proces w tej sprawie, ale sąd drugiej instancji go uchylił. Santos nie złożył jednak broni.

Podczas ostatniego procesu hiszpański sąd uznał dowód w postaci badań DNA. Udało się je wykonać, pobierając próbkę ze śmieci, które miał wyrzucić jeden z synów Iglesiasa. Adwokat Santosa podkreślał także, że jego klient jest niezwykle podobny do znanego piosenkarza.

Na mocy wyroku sądu Julio Iglesias został uznany ojcem Javiera Sancheza Santosa, co oznacza, że oficjalnie ma dziewięcioro dzieci. Prawnicy artysty zapowiedzieli odwołanie od wyroku.

Więcej o: