PlayStation Plus w sierpniu 2019. Sony zaliczyło wpadkę? Gracze podejrzewają, jakie gry będą dostępne

Subskrybenci PlayStation Plus podejrzewają, jakie gry będą dostępne w tej usłudze w sierpniu 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że Sony nie udało się ukryć swoich planów, a w internecie pojawiły się przecieki dotyczące kolejnych darmowych tytułów.
Zobacz wideo

O tym, jakimi grami będą mogli cieszyć się subskrybenci PlayStation Plus w kolejnym miesiącu, zrobiło się głośno dzięki obserwacjom użytkowników sklepu PlayStation. Któryś z nich zauważył, że w sklepie pojawiły się dwie gry oznakowane logo PS Plus.

Star Wars Battlefront II i EA Sports UFC 3 za darmo w usłudze PlayStation Plus w sierpniu?

Na forach dla graczy rozgorzały dyskusje o tym, co oznaczają symbole PlayStation Plus, które pojawiły się przy dwóch grach Electronic Arts. Mowa o tytułach Star Wars Battlefront II i EA Sports UFC 3. Gamerzy doszli do wniosku, że firma Sony zaliczyła wpadkę i przez przypadek zdradziła, jakie gry będą dostępne w usłudze PlayStation Plus w sierpniu 2019. Niewykluczone jednak, że logo PS Plus pojawiło się w sklepie przy grach EA ze względu na prowadzone przez Sony testy i w gruncie rzeczy nic ono nie oznacza.

Jak jest naprawdę? Tego dowiemy się 31 lipca, kiedy Sony oficjalnie ogłosi, jakie gry będą dostępne w usłudze PlayStation Plus w sierpniu 2019 roku.

Więcej o: