Netflix nie będzie kontynuować produkcji serialu,,OA". Produkcja skończy się na dwóch sezonach

Oryginalny serial produkcji Netflix'a nie będzie jednak kontynuowany. Po miesiącach oczekiwania na 3 sezon widzowie ,,The OA", dowiedzieli się, że nie mają już na co czekać.
Zobacz wideo

Po oczekiwaniu na kolejny sezon serialu ,,OA" Netflix ogłosił, że nie decyduje się na wznowienie produkcji.

Współtwórczyni i aktorka grająca główną rolę w serialu „The OA”, Brit Merlin na swoim Instagramie napisała, że nie może skończyć swojej historii, więc obiecuje, że opowie ją innym. Tajemniczy post można oznaczać próbę nawiązania współpracy z innym producentem. Oprócz tego, Merling napisała, że dziękuję Netflixowi za możliwość zrealizowania jej i Zal’a Batmanglij’a wizji w postaci 16 niesamowitych odcinków, z których są dumni.

 

O czym był ,,The OA" produkcji Netflixa?

Serial autorstwa Brit Marling i Zal’a Batmanglij’a, o dosyć nietypowej formie i fabule, pojawił się na platformie Netflixa w grudniu 2016 roku. Pierwszy sezon bardzo osobliwej telenoweli opowiadał o powrocie zaginionej od paru lat Prairie Johnson (granej przez współautorkę serialu B. Marling). Kobieta nagle każe mówić na siebie OA (Original Angel) i ukrywa przed wszystkimi, gdzie przebywała od czasu swojego zaginięcia.

Fani długo czekali na drugi sezon, który pojawił się dopiero ponad dwa lata po premierze pierwszego. Serial, który od początku przejawiał cechy gatunku science fiction i fantasy, w kolejnej odsłonie niemal całkiem odmywa się od rzeczywistości i opowiada historię innych wymiarów, aniołów i tajemnicy tytułowej OA.
Niestety, mimo że wielu fanów uznaje, że pozostało jeszcze wiele do opowiedzenia, Netflix oficjalnie zdecydował, że kontynuować serii nie będzie.

Więcej o: