PlayStation Plus - sierpień 2019. Nowe gry dla subskrybentów już dzisiaj

Wraz z 6 czerwca w ofercie PlayStation Plus pojawiły się dwie nowe gry. Subskrybenci PlayStation Plus przez cały sierpień będą mogli pobrać dwie produkcje o łącznej wartości 434 zł. Jakie to tytuły?

PlayStation Plus przygotował dla swoich subskrybentów dwie gry, które swoją premierę miały w 2017 roku.

PlayStation Plus - sierpień 2019. Jakie darmowe gry dostaną subskrybenci?

Sierpniowa oferta PlayStation Plus składa się z dwóch tytułów. Pierwszy z nich to Wipeout Omega Collection - kolekcja futurystycznych gier wyścigowych, w skład w której wchodzi gra WipEout HD z dodatkami Fury znanego z konsoli PlayStation 3 oraz Wipeout 2048, z którym mogli zapoznać się właściciele PlayStation Vita.

 

Drugą grą, którą otrzymają subskrybenci PlayStation Plus jest Sniper Elite 4, czyli czwarta odsłona cyklu taktycznych strzelanin FPP studia Rebellion. Gracz wciela się w niej w postać wyszkolonego snajpera Karla Fahburne'a, który walczy na frontach II wojny światowej. 

 

Przypominamy, że z PlayStation Plus znikną dziś gry, które były dostępne dla subskrybentów przez cały lipiec, czyli Detroit: Become Human oraz Horizon Chase Turbo.

Więcej o:
Komentarze (1)
PlayStation Plus - sierpień 2019. Nowe gry dla subskrybentów już dzisiaj
Zaloguj się
  • 2xl

    0

    Przestrzegam wszystkich przed pozostawianiem dziecka bawiącego się konsolą Sony Playstation bez opieki. Zdarzyło mi się że dziecko skorzystało z promocji na subskrypcję czegoś tam, co wymagało potem odwołania dla uniknięcia naliczania opłat. Nikt nie miał zamiaru za nic płacić, nikt też nie skorzystał z tej oferty. Mimo to firma odmówiła zwrotu środków, gdy przy okazji kontroli wyciągu zorientowałem się, że opłaty są co miesiąc naliczane. Natychmiastowy zwrot pieniędzy jest w takich sytuacjach oczywistą normą w szanujących się firmach oferujących dostęp do treści rozrywkowych przez internet. Parę razy w życiu zdarzyło mi się nie dopilnować dziecka które wpakowało się na taką minę - ale tylko 2 razy odmówiono mi zwrotu środków. Raz była to bandycka strona z jakimiś komponentami do gier wyłudzająca numery telefonów i zgody na płatną subskrypcję SMS, a drugi raz - pozostawienie dziecka bez opieki przed konsolą Playstation.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX