Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy kolejne dni będą dla Ciebie szczęśliwe?

Czy najbliższe dni będą dla Ciebie szczęśliwe? Nasz krótki horoskop tygodniowy podpowie Ci, w których sferach życia będzie Ci się wiodło, a w których czekają na Ciebie przeszkody.
Zobacz wideo

Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop na najbliższy tydzień, z którego dowiesz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach. 

Horoskop tygodniowy - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Nadchodzący tydzień będzie czasem zmian. Ktoś namówi Cię na coś, czego do tej pory nie próbowałeś, zmienią się Twoje wakacyjne plany, a także sytuacja w pracy. Czeka Cię dobra passa w sferze uczuć. Samotne Barany będą flirtować i chodzić na randki, a Barany, które mają już partnera, wprowadzą do alkowy nieco pikanterii.

Horoskop tygodniowy - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

W tym tygodniu skupisz się na sprawianiu sobie przyjemności, a nie na gonieniu za zawodowym sukcesem. Rób to, co podpowiada Ci intuicja, bo tym razem Cię nie zawiedzie! Samotne Byki mogą liczyć także na płomienny romans. Uważaj jednak na fałszywych przyjaciół - w Twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która nie życzy Ci dobrze.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

Najbliższe dni spędzisz wśród znajomych i przyjaciół, dzięki którym poznasz nowe, ciekawe osoby. Będziesz brylować w towarzystwie i cieszyć się rosnącą popularnością. Domowe obowiązki, rodzinne zobowiązania, a nawet praca zejdą na dalszy tor. Uważaj jednak, bo jeśli nie spełnisz danej raz obietnicy, może się to obrócić przeciwko Tobie.

Horoskop tygodniowy - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

W tym tygodniu będziesz skupiony na pracy i pieniądzach. Jeżeli będziesz skupiony i zadziałasz szybko, w Twoim portfelu pojawi się dodatkowa kwota. Łatwo będzie Ci także wynegocjować podwyżkę lub premię. Skorzystaj z dobrej passy i udowodnij przełożonemu, że zasługujesz na nagrodę. W najbliższych dniach usłyszysz też radę od bliskiej osoby, której warto będzie posłuchać.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: