Dania. Samolot z ekipą wokalistki Pink przed lądowaniem stanął w płomieniach

Na duńskim lotnisku w Aarhus chwilę przed lądowaniem prywatny samolot przewożący ekipę piosenkarki Pink, zapalił się. Przyczyny awarii nie są znane.
Zobacz wideo

Samolot przewożący zespół znanej piosenkarki Pink stanął w płomieniach w trakcie lądowania na duńskim lotnisku. Prywatny samolot leciał z Oslo do Danii, artyści lecieli na kontynuację trasy koncertowej piosenkarki.

Jak donosi duński portal tv.ostjylland, samolot amerykańskiej wokalistki Pink tuż przed lądowaniem stanął w płomieniach. Na pokładzie nie było artystki, ale samolot przewoził jej ośmioosobowy zespół. Na szczęście wszyscy zdążyli się ewakuować i nikomu nic się nie stało.

Samolot Pink -  awaria tuż przed lądowaniem w Danii

Zespół leciał na dalszą część trasy koncertowej Beautiful Trauma, która miała kolejny przystanek w duńskim mieście Horsens. Wszystkie stosowne instytucje w tym ambasady krajów, których obywatele znajdywali się na pokładzie samolotu, zostały poinformowane o incydencie. Pink jeszcze nie wypowiedziała się na ten temat.
Policja bada przyczyny awarii, którą na szczęście udało się okiełznać ekipie strażaków stacjonujących na lotnisku.

Pink to amerykańska piosenkarka i kompozytorka. Jej utwory to najczęściej gatunek pop rock i często poruszają tematy ważne społecznie. Pink to tak naprawdę pseudonim artystyczny a prawdziwe imię wokalistki to Alecia Beth Moore.

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o: