Kongres Świadków Jehowy w Warszawie. Na stadionie Legii odbędzie się chrzest

W dniach 9-11 sierpnia w Warszawie odbędzie się Kongres Świadków Jehowy. Wydarzenie to będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej 3. Hasło tegorocznego Kongresu Świadków Jehowy brzmi: "Miłość nigdy nie zawodzi".
Zobacz wideo

Kongres Świadków Jehowy w Warszawie rozpocznie się w piątek 9 sierpnia o 9:20, a zakończy się w niedzielę o 15:30. Program każdego dnia inspirowany jest innym fragmentem Biblii. Hasłem pierwszego dnia Kongresu Świadków Jehowy są słowa: "Bóg was uczy kochać siebie nawzajem", drugiego - "Przejawiajcie miłość", a trzeciego - "Trwajcie w miłości Bożej".

Kongres Świadków Jehowy - Warszawa 2019. Chrzest kandydatów odbędzie się w sobotę

Podczas Kongresu Świadków Jehowy będzie można przyjąć chrzest - w tym celu na Stadionie Miejskim Legii Warszawa zostanie ustawiony basen. Chrzest odbędzie się w sobotę o godzinie 11:45. Jak czytamy na stronie jw.com, kandydat do chrztu "powinien mieć własny ręcznik i przyzwoity strój kąpielowy". Świadkowie Jehowy przyjmują chrzest poprzez całkowite zanurzenie się w wodzie.

Wstęp na Kongres Świadków Jehowy jest darmowy, choć w jego trakcie będzie można przekazać dobrowolne datki w wyznaczonych do tego miejscach. Jak informują organizatorzy, wydarzenie to jest organizowane dzięki darowiznom. 

Pełny program Kongresu Świadków Jehowy można znaleźć na stronie internetowej jw.com

Więcej o: