Kongres Świadków Jehowy w Warszawie. Na stadionie Legii odbędzie się chrzest

W dniach 9-11 sierpnia w Warszawie odbędzie się Kongres Świadków Jehowy. Wydarzenie to będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej 3. Hasło tegorocznego Kongresu Świadków Jehowy brzmi: "Miłość nigdy nie zawodzi".

Kongres Świadków Jehowy w Warszawie rozpocznie się w piątek 9 sierpnia o 9:20, a zakończy się w niedzielę o 15:30. Program każdego dnia inspirowany jest innym fragmentem Biblii. Hasłem pierwszego dnia Kongresu Świadków Jehowy są słowa: "Bóg was uczy kochać siebie nawzajem", drugiego - "Przejawiajcie miłość", a trzeciego - "Trwajcie w miłości Bożej".

Kongres Świadków Jehowy - Warszawa 2019. Chrzest kandydatów odbędzie się w sobotę

Podczas Kongresu Świadków Jehowy będzie można przyjąć chrzest - w tym celu na Stadionie Miejskim Legii Warszawa zostanie ustawiony basen. Chrzest odbędzie się w sobotę o godzinie 11:45. Jak czytamy na stronie jw.com, kandydat do chrztu "powinien mieć własny ręcznik i przyzwoity strój kąpielowy". Świadkowie Jehowy przyjmują chrzest poprzez całkowite zanurzenie się w wodzie.

Wstęp na Kongres Świadków Jehowy jest darmowy, choć w jego trakcie będzie można przekazać dobrowolne datki w wyznaczonych do tego miejscach. Jak informują organizatorzy, wydarzenie to jest organizowane dzięki darowiznom. 

Pełny program Kongresu Świadków Jehowy można znaleźć na stronie internetowej jw.com

Więcej o:
Komentarze (13)
Kongres Świadków Jehowy w Warszawie. Na stadionie Legii odbędzie się chrzest
Zaloguj się
 • nietyp

  Oceniono 5 razy 5

  "Miłość nigdy nie zawodzi"??? Takie hasło, to raczej jak tytuł jakiegoś pornola... Pomijam już, że ich wizja widzenia świata jest tak samo debilna, jak katolska… i każda inna, którego fundamentem są jakiekolwiek "bóstwa"... Pieniądze na edukację takich tłuków ewidentnie wyrzucone w błoto!!!

 • rozbawiony0

  Oceniono 4 razy 4

  Jak w dobie dostępu do informacji dla każdego można być Świadkiem Jehowy? Jak to mawiał pewien amerykanin na patelni "Świadkowie Jehowy kłamią a Mahomet zabił swoim mieciem wielu ludzi".

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 4 razy 0

  Świadkowie Jehowy to kolejny mit religijny ale oni przynajmniej wiedzą w co wierzą w odróżnieniu od katolików. Może mi ktoś wyjaśni jaka jest nadzieja katolików? w co oni wierzą? w ciała zmartwychwstanie i żywot wieczny w niebie? Jak? z ciałem w tym niebie? To się kompletnie kupy nie trzyma. Czują to hierarchowie, dlatego porzucili naukę o zbawieniu i zajęli się politykowaniem.

 • adamtko

  Oceniono 1 raz -1

  Czy kibole Legii zrobią jakąś wyjątkową oprawę?
  A może będą blokować dostęp?

 • marzens11

  Oceniono 2 razy -2

  Oficjalny serwis internetowy Świadków Jehowy to jw.org a nie jw.com.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX