Wiemy, jak wygląda plakat "Polityki" Patryka Vegi. "Obezwładniająco ohydne i kiczowate"

Wraz ze zwiastunem filmu "Polityka" Patryka Vegi w internecie pojawił się plakat promujący ten film. Komentujący zauważają, że do złudzenia przypomina on plakaty innych produkcji tego reżysera. Niektórzy twierdzą, że plakat pozostawia wiele do życzenia, inni - że taka konstrukcja plakatu jest znakiem rozpoznawczym twórcy.
Zobacz wideo

Plakat do filmu "Polityka" Patryka Vegi opublikowała na swoim Instagramie dziennikarka Karolina Korwin-Piotrkowska. Nie szczędziła ona słów krytyki pod adresem projektu.

"To jest tak obezwładniająco ohydne i kiczowate, tak bardzo byle jakie, tak szokująco tanie, ze może nadszedł czas żeby pan Vega wynajął jednak grafika do tych plakatów..." -czytamy.

 

Plakat "Polityki" wygląda jak inne plakaty filmów Patryka Vegi

Komentujący podkreślają, że plakat "Polityki" przypomina plakaty innych filmów Patryka Vegi, wskazując m.in. na plakaty promujące "Botoksu", "Kobiet mafii" i "Pitbulla: Niebezpiecznych kobiet". Niektórzy spośród komentujących uważają, że plakat jest brzydki, a jego zła jakość zapowiada kiepski film. Inni z kolei bronią reżysera. "Na tych plakatach są po prostu aktorzy grający w danym filmie, a Vega robi z tego znak firmowy. I bardzo dobrze", "Ja myśle ze pan Vega w ten sposób wybrał sobie znak rozpoznawczy. Ktoś spojrzy na plakat i mimo, że niektórym się nie podoba to od razu wiadomo, że to jego film" - piszą użytkownicy Instagrama. 

Premiera "Polityki" Patryka Vegi już wkrótce

Premiera filmu "Polityka" ma odbyć się 4 września. W najnowszej produkcji Patryka Vegi grają m.in. Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Ewa Kasprzyk, Daniel Olbrychski, Marcin Bosak, Maciej Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

Więcej o: