Alicja Bachleda-Curuś adoptowała psa. Dzięki aktorce Luna ma nowy dom

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na swoim portalu społecznościowym zdjęcie z nowym członkiem rodziny. Aktorka adoptowała suczkę, którą nazwała Luna.
Zobacz wideo

W ostatnim czasie temat czworonogów jest dość drażliwy w polskim show-biznesie. Przyczyną było oddanie wcześniej adoptowanego psa przez Sandrę Kubicką. Modelka miała przygarnąć zwierzę, a następnie oddać je argumentując, że przejawiał agresywne zachowanie. Według Joanny Opozdy, Joanny Krupy czy Karoliny Korwin-Piotrowskiej taka decyzja modelki była nie do przyjęcia.

Alicja Bachleda-Curuś adoptowała psa. Dzięki niej Luna ma nowy dom

W show-biznesie są jednak osoby, które bardziej odpowiedzialnie decydują się na adopcje zwierząt. Jedną z nich jest Alicja Bachleda-Curuś, która postanowiła stworzyć dom dla jednego ze schroniskowych zwierzaków. Aktorka pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie, że adoptowana suczka nazwana została Luna.

 

Pod postem aktorka napisała: "Życie z nią jest o wiele lepsze". Do wiadomości dołączyła także trzy zdjęcia, na których widać jak przytula wpatrzonego w niej pieska oraz samo zdjęcie Luny. Obserwatorzy Alicji Bachledy-Curuś pochwalili jej decyzję i zachwycali się nad adoptowanym pieskiem.

Więcej o: