Olga Bołądź adoptowała psa z pseudohodowli. Pokazała zatrważające zdjęcia

Aktorka Olga Bołądź podzieliła się ze swoimi fanami historią swojego psa Lusi. Zwierzę zostało uratowane z pseudohodowli, a w ciągu kilku ostatnich miesięcy przeszło niezwykłą metamorfozę. Słodka buldożka jest dziś szczęśliwsza, zdrowsza i ufna.

Olga Bołądź opublikowała na Instagramie kilka fotografii swojego ukochanego psa - Lusi. Jedno z nich pokazuje, jak suczka wyglądała kilka miesięcy temu. Lusia została uratowana z pseudohodowli, gdzie pełniła rolę "suki rozpłodowej". To, jak zmieniła się od lutego, robi nieprawdopodobne wrażenie. 

To jak dziś wygląda i jak się czuje, jak ufa, jak potrafi się bawić to dopiero kuchenna rewolucja. Dziękuje moim przyjaciołom, którzy nam pomagają zawsze kiedy wyjeżdżam i opiekują się Lusesitą. Bez was nie dałbym rady

- napisała na Instagramie Olga Bołądź.

Olga Bołądź: "Płacąc za psa z pseudohodowli wspieracie okrutny handel"

Aktorka nazwała swojego psa "najcudowniejszym na świecie" i zachęciła swoich fanów, by adoptowali zwierzęta lub kupowali je tylko ze sprawdzonych hodowli.

Jeśli chcecie kupić pieska to pamiętajcie, tylko sprawdzone hodowle, płacąc za psa z pseudohodowli wspieracie okrutny handel - gdzie zwierzęta żyją tak długo jak są przydatne. Luśka była jednym z nich

- czytamy w poruszającym wpisie Olgi Bołądź. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Olga Bołądź adoptowała psa z pseudohodowli. Pokazała zatrważające zdjęcia
Zaloguj się
 • duck102

  Oceniono 1 raz 1

  Psa się nie kupuje...!

 • zz1026

  0

  "Jeśli chcecie kupić pieska to pamiętajcie, tylko sprawdzone hodowle, płacąc za psa z pseudohodowli wspieracie okrutny handel"

  cebulakow to nie obchodzi grunt ze taniej

  po co cebulak ma placic 1500 za psa jak w pseudohodowli jest za 700?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX