USA: Strażacy uratowali psa, który utknął w rurze. Pomogły smakołyki

Strażacy ze stanu Kalifornia w USA uratowali suczkę, która utknęła w rurze przepustowej. Całemu zdarzeniu przyglądał się jej brat. Niezbędnym narzędziem w akcji ratunkowej okazały się smakołyki dla psów.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Alta, położonej na północny wschód od Sacramento w stanie Kalifornia. W wąskiej rurze przepustowej znajdującej się przy Kearsarge Mill Road utknął duży, biały pies. Jak podaje Fox News, zwierzę nie mogło wyjść z potrzasku, bo miało zaklinowaną łapę. Na miejscu interweniowali strażacy.

USA: Suczka, która utknęła w rurze jest już w domu. Uciekła razem ze swoim bratem

Gdy funkcjonariusze straży pożarnej próbowali wyjąć białą suczkę z rury, w okolicy kręcił się jej brat. Ratownicy częstowali zaklinowanego psa smakołykami, jednocześnie próbując wyciągnąć jego łapę z potrzasku. Akcja zakończyła się sukcesem - suczka wyszła z rury o własnych siłach. Oba psy są już w domu "gotowe na kolejną ucieczkę w celu zbadania okolicy" - napisali na Facebooku strażacy.

Więcej o:
Komentarze (1)
USA: Strażacy uratowali psa, który utknął w rurze. Pomogły smakołyki
Zaloguj się
  • r1234_76

    0

    To to super, ale to raczej wynika, że suczka miała depresję i nie chciała wyjść z rury udając, że ma zaklinowaną łapę. Ale smakołyki ją przekonały, odblokowała sobie łapę i wyszła "o własnych siłach".

    Jak ludzkie czasem potrafią być zwierzęta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX