Muniek Staszczyk nie żyje? Zespół T.Love dementuje fake newsa

"Zygmunt ma się dobrze i Was serdecznie pozdrawia" - taki wpis pojawił się na Facebooku zespołu T.Love po nieprawdziwych informacjach dotyczących śmierci Muńka Staszczyka. Wokalista ostatnio promował swoją nową płytę "Syn miasta".

- Po sieci krąży fake news na temat Muńka. Absolutnie dementujemy te fałszywe doniesienia - napisano na stronie zespołu T.Love. Grupa zapewnia za pośrednictwem Facebooka, że Muniek Staszczyk ma się dobrze. 

Muniek Staszczyk nie żyje? T.Love dementuje plotkę

W oświadczeniu na stronie muzycy zdementowali informacje, które pojawiły się dziś w internecie. - Sprawą się zajęliśmy, nie klikajcie prosimy w ten link i nie dawajcie satysfakcji człowiekowi, który próbuje w podły sposób żerować na nieprawdziwej informacji dotyczącej stanu zdrowia Muńka. Dużo miłości i dobrego dnia dla Was - napisali muzycy na swoim koncie na Facebooku.

Fałszywa informacja dotyczyła śmierci Muńka Staszczyka, który miał umrzeć w wyniku komplikacji po udarze. W lipcu 55-letni muzyk dostał wylewu w Londynie, gdzie pojechał na koncert Boba Dylana. Niedawno muzyk podziękował fanom za wsparcie oraz zaprezentował swój solowy album "Syn miasta". Fake news pojawił się dziś przed południem. Po kilkudziesięciu minutach zespół zdementował plotkę.

Więcej o: