Slipknot wystąpi w Polsce w 2021 roku. Kiedy odbędzie się koncert? [BILETY, CENA]

Slipknot ogłosił, że w lipcu i sierpniu 2021 roku wyruszy w trasę koncertową po Europie. W ramach swojego tournée zespół zawita również do Polski. Kiedy i gdzie zespół zagra w Polsce?

W połowie lipca 2021 r. Slipknot rozpocznie swoją europejską trasę koncertową od występu w Moskwie. W ciągu następnych dni zespół zawita również do Rumunii, Bułgarii, Grecji i Austrii. Łącznie zespół zagra w 13 państwach na terenie całej Europy.

Slipknot wystąpi w Polsce w 2021 roku. Ile kosztuje bilet?

Slipknot zagra w Polsce 13 sierpnia 2021 r. na Ergo Arenie w Gdańsku. Bilety na koncert będzie można kupić już od piątku 11 grudnia. Bilety na wydarzenie można zakupić w cenie od 169 do 359 zł:

  • miejsca stojące na płycie - Golden Circle - 339 zł (w dniu koncertu 359 zł)
  • miejsca stojące na płycie - General Standing Admission - 239 zł (w dniu koncertu 259 zł)
  • miejsca siedzące, kategoria cenowa  A - 299 zł
  • miejsca siedzące, kategoria cenowa  B - 249 zł
  • miejsca siedzące, kategoria cenowa  C - 169 zł

Legendę amerykańskiego alternatywnego metalu będzie supportować ukraiński zespół Jinjer.

Slipknot rozpoczął pracę nad nowym albumem. Ostatni krążek wydano w 2019 r.

Zespół powstał w 1995 r. z inicjatywy Shawna "Clowna" Crahana i Andersa Colsefniego. Cztery lata później zadebiutował płytą zatytułowaną "Slipknot", która bardzo szybko przyniosła mu popularność. Slipknot wydał sześć albumów, które sprzedały się na całym świecie w 30 milionach egzemplarzy. Zespół wydał swój ostatni album studyjny "We Are Not Your Kind" w sierpniu 2019 r.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że zespół musiał zawiesić swoje plany dotyczące ogólnoświatowej trasy koncertowej. Czas spędzony w izolacji dał jednak członkom zespołu okazję do pracy nad nowym materiałem. O tym, że muzycy rozpoczęli pisanie nowych utworów poinformował jeden z założycieli grupy, Shawn "Clown" Crahan.

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one
Więcej o: