Xbox od Gucci. Za jedyne 40 tys. zł może być Twój. Sprzedaż rusza 17 listopada

Microsoft i dom mody Gucci nawiązały współpracę, której efektem jest specjalny model Xbox Series X. W zestawie za 40 tysięcy złotych można znaleźć m.in. ozdobione kontrolery czy wyjątkową walizkę na konsolę.

Włoski dom mody Gucci założony przez Guccio Gucciego w tym roku obchodzi stulecie swojego istnienia. Microsoft przed dwudziestoma laty wypuścił natomiast swojego pierwszego Xboksa. W związku z tymi okazjami obie marki postanowiły połączyć siły i wyprodukować specjalny, limitowany zestaw najnowszej konsoli Xbox Series X

Zobacz wideo Xbox Series X po czterech miesiącach. Czy Microsoft dał radę?

Black Friday (sklepy - zdjęcie ilustracyjne) Black Friday i Cyber Monday - kiedy wypadają? Czym się różnią?

Xbox i Gucci wypuścili konsolę. Co znajduje się w zestawie? 

Konsola została wygrawerowana przy pomocy lasera charakterystycznym dla marki wzorem - oryginalnym Gucci Rhombi z lat 30. Wzory układają się w litery GG, co stanowi grę słowną. Są to bowiem zarówno inicjały Guccio Gucciego, jak i skrót od wyrażenia "Good Game" popularnego wśród graczy - czytamy na stronie internetowej domu mody

Oprócz samej konsoli w zestawie znajdziemy też dwa kontrolery przecięte dwoma paskami o kolorze czerwonym i niebieskim. Kolejny element to walizka Gucci w twardej oprawie, klasycznym wzorze z charakterystycznymi pasami (czerwony i niebieski) oraz żółtym skórzanym obiciem na bokach. W zestawie ma znajdować się również abonament Xbox Game Pass - nie wiadomo jednak, na jaki okres. 

 

Konsola Xbox i Gucci - kiedy premiera? 

Xbox i Gucci przygotowali tylko 100 zestawów wyjątkowego Xboksa Series X. Luksusowy pakiet będzie dostępny do kupienia już w środę 17 listopada. Został wyceniony na 10 tysięcy dolarów, czyli ok. 40 tys. złotych. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: