Rosja. Kanibal zadźgał trzy osoby i zjadł ich surowe mięso, popijając wódką

Rosja. 32-letni mężczyzna zadźgał nożem trzy osoby. Surowe mięso swoich ofiar zjadł, zapijając wódką. Został skazany na dożywocie.

Do zdarzenia doszło w marcu w odległej syberyjskiej wiosce Gaz-Sale. W ciągu jednej nocy 32-letni Vladimir Yadne zamordował dwóch mężczyzn i jedną kobietę zaraz po tym, jak wrócił ze sklepu, w którym był po alkohol. 

Zobacz wideo Negocjacje przy jednym stole z Łukaszenką i Putinem? Komentuje wiceszef MSZ

- Postanowił wtedy skosztować mięsa niedawno zabitych ludzi - powiedziała Inna Nosova, szefowa wydziału wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych w Jamalsko-Nienieckim Regionie Autonomicznym, którą cytuje dailymail. - Jedząc mięso, pił alkohol - dodała. Według raportów policji, nie gotował mięsa. Jadł je na surowo.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Taksówkarz zaatakował pasażerów Rzeszów. Koszmar pasażerów taksówki. "Kierowca próbował odgryźć mi palec"

Rosja. Wyrok dla kanibala z Syberii

Kilka godzin później kanibal został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Od razu przyznał się do morderstw. Na miejscu dokonał również inscenizacji zbrodni i krok po kroku przedstawił swoje działania. Przeprowadzone testy psychiatryczne wykazały, że w trakcie zabójstwa i aktów kanibalizmu, Vladimir Yadne był "przy zdrowych zmysłach".

Kanibal został skazany na dożywocie w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Więcej o: