25-latek roztrzaskał swoje auto na drzewie. Patrząc po zdjęciach to cud, że przeżył

25-letni kierowca w niedzielę w pobliżu Goleniowa (woj. zachodniopomorskie) przeżył zderzenie z drzewem. Jego auto zostało całkowicie roztrzaskane. Po opatrzeniu młody mężczyzna trafił do szpitala.

W niedzielę 14 listopada w okolicach miejscowości Budzień w gminie Stępnica (powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie) doszło do wstrząsającego wypadku. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do straży pożarnej ok. godz. 12.48. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.  

Zobacz wideo Inowrocław. Kierowca specjalnie wjechał w wiatę, by ją zniszczyć

Wypadek pod Goleniowem. Kierowca przeżył zderzenie z drzewem 

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu zabezpieczono teren prowadzonych działań, przeprowadzono rozpoznanie i ustalono, że samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba - mężczyzna w wieku 25 lat" - przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie w mediach społecznościowych. 

Poszkodowany był przytomny, został wstępnie opatrzony przez strażaków, a następnie przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Ten z kolei zabrał go do szpitala

Wielkopolskie. Policja zatrzymała 25-latka w Mochach. Był pod wpływem narkotyków Policja zatrzymała kierowcę lawety. Przyznał się, że palił skręta

Samochód został całkowicie roztrzaskany, co widać na opublikowanych przez straż pożarną zdjęciach. Oderwane zostało koło, duży fragment karoserii, wiele elementów rozsypało się wokół. Nie wiadomo, z jaką prędkością poruszał się kierowca. W akcji ratunkowej udział wzięły trzy zastępy straży pożarnej: JRG Goleniów, OSP Stępnica i OSP Krępsko, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Więcej o: