25-latek roztrzaskał swoje auto na drzewie. Patrząc po zdjęciach to cud, że przeżył

25-letni kierowca w niedzielę w pobliżu Goleniowa (woj. zachodniopomorskie) przeżył zderzenie z drzewem. Jego auto zostało całkowicie roztrzaskane. Po opatrzeniu młody mężczyzna trafił do szpitala.

W niedzielę 14 listopada w okolicach miejscowości Budzień w gminie Stępnica (powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie) doszło do wstrząsającego wypadku. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do straży pożarnej ok. godz. 12.48. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.  

Zobacz wideo Inowrocław. Kierowca specjalnie wjechał w wiatę, by ją zniszczyć

Wypadek pod Goleniowem. Kierowca przeżył zderzenie z drzewem 

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu zabezpieczono teren prowadzonych działań, przeprowadzono rozpoznanie i ustalono, że samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba - mężczyzna w wieku 25 lat" - przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie w mediach społecznościowych. 

Poszkodowany był przytomny, został wstępnie opatrzony przez strażaków, a następnie przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Ten z kolei zabrał go do szpitala

Samochód został całkowicie roztrzaskany, co widać na opublikowanych przez straż pożarną zdjęciach. Oderwane zostało koło, duży fragment karoserii, wiele elementów rozsypało się wokół. Nie wiadomo, z jaką prędkością poruszał się kierowca. W akcji ratunkowej udział wzięły trzy zastępy straży pożarnej: JRG Goleniów, OSP Stępnica i OSP Krępsko, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Więcej o: