Pogoda na dziś - środa 17 listopada. Zachmurzenia z przejaśnieniami, najcieplej na Pomorzu Zachodnim

Pogoda na dziś - 17 listopada, czyli jaką aurę przyniesie nam środa? Tydzień synoptycy zapowiadają jako pochmurny z opadami deszczu lub mżawki. Biorąc pod uwagę, że mamy już drugą połowę listopada, dzisiaj będzie jeszcze ciepło.

Mimo drugiej połowy miesiąca, nowy tydzień charakteryzuje się typowo jesienną aurą. Synoptycy zapowiadają już pierwsze oznaki zimy i opady śniegu na nizinach w Polsce, które nastąpią prawdopodobnie 21 listopada. Przewidują również znaczne ochłodzenie. Jaka pogoda będzie dzisiaj? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Wypalenie zawodowe uznane za poważne zagrożenie dla zdrowia

Pogoda na dziś - środa 17 listopada. Najcieplej na Pomorzu Zachodnim

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, dzisiaj 17 listopada w całej Polsce będą duże zachmurzenia, ale z miejscowymi przejaśnieniami. Możemy spodziewać się również przelotnych opadów deszczu. Wyjątkiem są tereny górskie, gdzie trzeba uważać nie tylko na opady deszczu, ale również na śnieg.

zima, zdjęcie ilustracyjne Pogoda. Atak zimy już w listopadzie. Kiedy spadnie śnieg?

Temperatura wyniesie maksymalna od 5 stopni do 9 stopni Celsjusza. Najwięcej kresek na termometrze zauważą mieszkańcy Pomorza Zachodniego, bo aż 10. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy okresami będzie dość silny, w porywach do 55 km/h, nad morzem i w górach do 70 km/h.

Więcej o: