Kamil Durczok nie żyje. Podano datę i miejsce pogrzebu

"Kamil Durczok nie żyje" - wczoraj 16 listopada polskie media obiegła ta tragiczna wiadomość. Prawdopodobną przyczyną śmierci dziennikarza było zaostrzenie przewlekłej choroby i zatrzymanie krążenia. W aplikacji mobilnej "Durczokracja" pojawił się komunikat na temat pogrzebu.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Kamil Durczok nie żyje. Przyczyny śmierci

Rzeczniczka szpitala w Katowicach-Ligocie, poinformowała, że Kamil Durczok "został przyjęty wczoraj o godzinie 13.45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach". Mimo podjętych prób reanimacji w nocy z poniedziałku na wtorek (16 listopada), życia dziennikarza nie udało się uratować. Zmarł w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia w wieku 53 lat.

Kamil Durczok nie żyje. Data pogrzebu

Według informacji udostępnionych za pośrednictwem autorskiej aplikacji dziennikarza "Durczokracja", pogrzeb Kamila Durczoka odbędzie się w piątek 19 listopada na cmentarzu w Katowicach-Kostuchnie. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 9 rano w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej.

Więcej o: