Sylwia Bomba zdradza sposób na lśniące i puszyste włosy. "To niestety śmierdzi, ale efekt jest rewelacyjny"

Jak domowym sposobem sprawić, że włosy będą lśniące i puszyste? Sylwia Bomba, gwiazda telewizji TTV poleca... jajka. "To niestety śmierdzi, ale efekt jest rewelacyjny i włosy po prostu lśnią!" - zapewniła celebrytka w rozmowie z "Faktem".

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Marzysz o lśniących i puszystych włosach? Sylwia Bomba zdradziła "Faktowi", co sprawia, że jej długie włosy są tak piękne. Gwiazda programu "Googlebox" ma naturalny, domowy sposób na utrzymanie ich w dobrej kondycji.

Zobacz wideo Jak dbać o skórę i włosy jesienią? Podpowiada nasza makijażystka

- Moim sekretem jest maseczka z jajek, a konkretnie z ich żółtek. Ja akurat mam lekko przetłuszczające się włosy i gdy chcę o nie zadbać, to wklepuję żółtka we włosy, na 10 minut, żeby zastygły na tyle, żeby można było je spłukać. Potem to niestety śmierdzi, ale efekt jest rewelacyjny i włosy po prostu lśnią! - zapewniła. - Bardzo lubię oleje tłoczone na zimno, na różne części ciała, również na włosy - dodała Bomba.

Sylwia Bomba w nowym programie TTV. Czym będzie "99 - gra o wszystko"?

Już niedługo Sylwię Bombę będzie można oglądać w nowym programie stacji TTV - polskiej wersji belgijskiego formatu "99 to beat". Wezmą w nim udział bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowych życia", "Ostrego cięcia" czy "Down the Road", a wśród nich: Przemysław Kossakowski, Malwina Wędzikowska, Dominik Strzelec, Dagmara Kaźmierska, Mateusz Borkowski, Jan Pirowski, Mariusz Kozak i Jacek Jelonek. Uczestnicy będą rywalizowali w różnych konkurencjach, w których liczy się spryt, sprawność i szczęście. Premiera programu "99 - gra o wszystko" już w styczniu 2022 r.

Więcej o: