Zwrócił uwagę patrolu, bo miał "wypudrowany" nos. Policja pokazała wymowne zdjęcie podejrzanego

Wielkopolscy policjanci zatrzymali kierowcę pod wpływem narkotyków. Niestety podejrzanemu było ciężko zaprzeczyć. Poza zachowaniem, zdradziły go ślady białego proszku na nosie. W social mediach pojawiła się podobizna mężczyzny.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sylwia BombaSylwia Bomba zdradza sposób na lśniące i puszyste włosy. "To niestety śmierdzi, ale efekt jest rewelacyjny"

Policja zdradza wizerunek "podejrzanego"

Rzecznik policji w Poznaniu Andrzej Borowiak za pośrednictwem konta na Twitterze poinformował o zatrzymaniu kierowcy białego Volkswagena Polo. Powód interwencji? Mężczyzna prowadził pod wpływem narkotyków, a jakby tego było mało, w kieszeni miał 50 porcji amfetaminy. Ponadto nie krył się szczególnie z tym faktem. W oczy rzucał się pobrudzony białym proszkiem nos.

Opublikowany przez funkcjonariusza post nie wzbudziłby poruszenia, gdyby nie zamieszczony "wizerunek" podejrzanego z komentarzem: "Zdjęcie absolutnie przypadkowe i poglądowe".

Z policyjnych kronik. Bagnety i nieudana ucieczka

Ostatnio warszawska policja zatrzymała 43-letniego mężczyznę, który idąc tunelem wymachiwał bagnetami do przejeżdżających obok samochodów. Rutynowy patrol zamienił się w pojedynek. Nie słuchał poleceń policjanta, który próbował odebrać mu broń. Groził mundurowemu, że go zabije.

Niedawno z kolei dwójka młodych mieszkańców Środy Wielkopolskiej ukradła samochód, a gdy utknęli nim na torach, porzucili auto. Z obawy przed przejeżdżającym pociągiem? Nic z tych rzeczy. Dziewczyna kierująca autem "nie posiadała uprawnień do tego, jak również umiejętności. Podczas wojaży chciała skręcić autem w rejonie kolejki wąskotorowej, wjechała tam na tory, a później nie mogła z nich zjechać. W efekcie tam właśnie porzuciła auto" - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

Konin. Dziewczynka została potrącona przez samochódKonin. Dziewczynka potrącona na pasach przy szkole. Szuka jej policja [NAGRANIE]

Więcej o: