Bonnie i Clyde ze Środy Wielkopolskiej. Ukradli samochód, a w trakcie ucieczki utknęli na torach

Dwójka młodych mieszkańców Środy Wielkopolskiej ukradła samochód, a gdy utknęli nim na torach, porzucili auto. Trafili do policyjnego aresztu. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

Więcej informacji z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Rankiem w czwartek 11 listopada właściciel bmw powiadomił policję, że ktoś ukradł jego samochód. W środę mężczyzna zaparkował go na terenie miasta, a kolejnego dnia nie było już po nim śladu. Policjanci przeczesywali Środę Wielkopolską w poszukiwaniu skradzionego bmw. W końcu znaleźli samochód na torach kolejki wąskotorowej.

Zobacz wideo Wysadzili bankomat, a wybuch zniszczył cały budynek. Policja publikuje nagranie

Dziewczyna i jej kumpel ukradli samochód. Prowadziła, choć nie potrafiła

Mundurowi ustalili, że za kradzieżą stoi dwoje młodych mieszkańców Środy Wielkopolskiej - 21-letnia kobieta i jej 23-letni znajomy. Dlaczego zostawili auto na torach? "W trakcie wyjaśniania okoliczności przestępstwa okazało się, że to dziewczyna kierowała skradzionym bmw. Nie posiadała uprawnień do tego, jak również umiejętności. Podczas wojaży chciała skręcić autem w rejonie kolejki wąskotorowej, wjechała tam na tory, a później nie mogła z nich zjechać. W efekcie tam właśnie porzuciła auto" - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

Warszawa. Rutynowy patrol zamienił się w pojedynek. Szedł środkiem jezdni i groził, że zabije policjanta Warszawa. Rutynowy patrol zamienił się w pojedynek. Szedł środkiem jezdni i groził, że zabije policjanta

Złodzieje zostali zatrzymani. Postawiono im zarzut włamania i przywłaszczenia pojazdu, za co grozi od roku do nawet 10 lat więzienia.

Więcej o: