Lidl pozwala upolować kosmetyki za darmo. Chcesz skorzystać z promocji? Zasady są proste

Lidl, Biedronka Carrefour, Netto, każdego dnia kuszą nowymi ofertami i udogodnieniami. Sklepy prześcigają się z coraz to nowszymi pomysłami. Tym razem Lidl przygotował specjalną ofertę związaną z kosmetykami.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zakupy w 100 sekund? Blicharski: Wiele firm chce wydłużać ten czas, my staramy się go ograniczyć

"Lidl Friday", czyli kosmetyki za darmo w piątek 19.11

W ramach akcji marketingowej "Lidl Friday", w sieci Lidl, już w piątek 19 listopada, klienci mogą zdobyć kosmetyki znanych marek za darmo. Promocja działa na zasadzie 1+1. Wystarczy pobrać aplikację "Lidl Plus" i aktywować w niej kupon. Przy kasie zapłacimy za jeden kosmetyk, a drugi dostaniemy gratis. Trzeba się jednak spieszyć, bo akcja trwa do wyczerpania zapasów. 

Kosmetyczni ulubieńcy października. Nasza makijażystka pokazała swoje typy (zdjęcie ilustracyjne)Kosmetyczni ulubieńcy października. Nasza makijażystka pokazała swoje typy

Lidl kontra Biedronka. Walka nie tylko na promocje

Przedstawiciele Biedronki nie poinformowali jeszcze o nadchodzących promocjach. Poza wprowadzaniem do oferty sprzedażowej wielu ciekawych produktów tj. kurtki, w 2022 roku szykują dla nas wiele zmian. Dzięki współpracy sieci handlowej z Pocztą Polską powstaną nowe automaty paczkowe w co najmniej 750 lokalizacjach obok dyskontu w całej Polsce. Klienci w trakcie zakupów będą mogli odbierać i nadawać przesyłki w wygodny sposób. Urządzenia zostaną wyposażone w ekran dotykowy oraz terminal płatniczy.

Więcej o: