Lidl pozwala upolować kosmetyki za darmo. Chcesz skorzystać z promocji? Zasady są proste

Lidl, Biedronka Carrefour, Netto, każdego dnia kuszą nowymi ofertami i udogodnieniami. Sklepy prześcigają się z coraz to nowszymi pomysłami. Tym razem Lidl przygotował specjalną ofertę związaną z kosmetykami.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zakupy w 100 sekund? Blicharski: Wiele firm chce wydłużać ten czas, my staramy się go ograniczyć

"Lidl Friday", czyli kosmetyki za darmo w piątek 19.11

W ramach akcji marketingowej "Lidl Friday", w sieci Lidl, już w piątek 19 listopada, klienci mogą zdobyć kosmetyki znanych marek za darmo. Promocja działa na zasadzie 1+1. Wystarczy pobrać aplikację "Lidl Plus" i aktywować w niej kupon. Przy kasie zapłacimy za jeden kosmetyk, a drugi dostaniemy gratis. Trzeba się jednak spieszyć, bo akcja trwa do wyczerpania zapasów. 

Lidl kontra Biedronka. Walka nie tylko na promocje

Przedstawiciele Biedronki nie poinformowali jeszcze o nadchodzących promocjach. Poza wprowadzaniem do oferty sprzedażowej wielu ciekawych produktów tj. kurtki, w 2022 roku szykują dla nas wiele zmian. Dzięki współpracy sieci handlowej z Pocztą Polską powstaną nowe automaty paczkowe w co najmniej 750 lokalizacjach obok dyskontu w całej Polsce. Klienci w trakcie zakupów będą mogli odbierać i nadawać przesyłki w wygodny sposób. Urządzenia zostaną wyposażone w ekran dotykowy oraz terminal płatniczy.

Więcej o: