Uczciwe znaki zodiaku. Te osoby są godne zaufania. Kto najbardziej nadaje się na przyjaciela?

Wierny przyjaciel to ktoś, kto pomoże ci nawet w najtrudniejszych chwilach i komu możesz zaufać. Astrologia twierdzi, że grupa poszczególnych ludzi perfekcyjnie spełni się w tej roli. Które uczciwe znaki zodiaku najlepiej najbardziej pasują do miana bratniej duszy?

Interesuje cię astrologia? Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Prawdziwy przyjaciel to osoba, której można w pełni zaufać. Jest to osoba szczera, empatyczna, a przede wszystkim potrafiąca dochować tajemnicy. Pewnie wielu z nas nieraz odkryło, że ktoś, kto był nam bliski, okazał się fałszywy. Żeby temu zapobiec, dobrze jest znać uczciwe znaki zodiaku, które nigdy nie zdradzą naszego zaufania. 

Zobacz wideo Horoskop dla ryb

Uczciwe znaki zodiaku – Panny i ich wrodzona szczerość

Osoby spod znaku panny wyróżniają się na tle innych swoją szczerością i dociekliwością. Połączenie tych cech sprawia, że są idealnymi obserwatorami, a ich porady często potrafią rozwiązać nawet największy problem. Co więcej, porady panny opierają się przede wszystkim na prawdziwych odczuciach, dlatego może się zdarzyć, że będą one nieco ostrzejsze niż opinie innych osób. Z tego powodu idealnie sprawdzą się jako przyjaciel, którego warto zapytać o komentarz w każdej sprawie. Wiesz przecież, że będzie z tobą w 100% szczery.

Wodnik to jeden z najuczciwszych znaków zodiaku. Brzydzi się kłamstwem

Dla wodnika liczy się tylko prawda i to bez żadnych półśrodków i kompromisów. Jeśli coś wydaje się wodnikowi nieszczere, to z miejsca to wytknie. Jeśli jesteś szczery i nie ukrywasz faktów, z łatwością zyskasz zaufanie wodnika. Musisz jednak pamiętać, że ten znak zodiaku nie zawsze radzi sobie z rozmową na temat emocji. Według niego powinieneś domyślać się, co czują, bez konieczności mówienia o tym. Z tego powodu intencje wodnika najlepiej poznaje się po czynach, nie słowach. 

Obiektywny strzelec to świetny materiał na przyjaciela. Dlaczego jest godny zaufania?

Strzelec postrzega prawdę jako rzecz oczywistą podporządkowaną faktom, a nie strefie moralności. Właśnie dlatego ich celne uwagi często potrafią wzburzyć odbiorców, a nawet wywołać kłótnie. Jeśli strzelec wie, że ktoś robi coś źle, nie zapomni mu tego wytknąć. Oczywiście nie stoją za tym żadne złe intencje, jest to tylko zwykłe dążenie do przekazania prawdy. Z tego powodu to właśnie ludzie spod tego znaku zodiaku są nie tylko świetnymi przyjaciółmi, ale także dobrymi współpracownikami. Jeśli oczekujesz szczerości od swoich bliskich, strzelec z pewnością ci to zapewni. 

Więcej o: