Kiedyś grała w "Ranczu", dziś już nie zajmuje się aktorstwem. Jak zmieniła się serialowa Kasia Solejuk?

Przez 10 lat Anna Stępień wcielała się w rolę jedynej córki Sulejuków. Gdy zadebiutowała na ekranie, miała zaledwie 9 lat. Po zakończeniu emisji "Rancza" nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery aktorskiej. Jak dziś wygląda serialowa Kasia Solejuk?

Szukasz plotek i informacji o gwiazdach? Po więcej zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

"Ranczo" to kultowy i uwielbiany przez polskich widzów serial, który był emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Przez 10 lat widzowie przed telewizorami śledzili perypetie mieszkańców fikcyjnej miejscowości Wilkowyje i amerykanki Lucy Wilskiej, która zamieszkała tam po odziedziczeniu dworku. Ostatni odcinek wyemitowano w 2016 roku. Od grudnia 2020 roku serial można oglądać na platformie Netflix.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Jego popularność nie maleje mimo upływu lat. Fani do dziś odwiedzają miejscowość Jeruzal, w której kręcono odcinki do produkcji i gdzie znajduje się kultowa ławeczka. Nic więc dziwnego, że widzowie wciąż zastanawiają się, jak po tylu latach zmienili się występujący w nim aktorzy. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wygląda córka Sulejuków!

Serialowa Kasia Solejuk dobrze zapadła widzom w pamięci

Kaśka Solejuk to jedyna córka Kazimiery i Macieja Solejuków, w których wcielali się Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski. W serialu ma sześciu braci. Sympatyczna i rezolutna dziewczynka szybko stała się lubiana przez widzów, mimo że w "Ranczu" występowała epizodycznie. Odgrywająca rolę Katarzyny Anna Stępień postanowiła jednak nie kontynuować kariery aktorskiej. Po zakończeniu produkcji słuch o niej zaginął.

Jak zmieniła się Anna Stępień? Jest dziś nie do poznania

Anna Stępień zamiast szkoły aktorskiej wybrała studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła też studia za granicą. Mieszka w Warszawie i dużo podróżuje. A warkoczyki i kucyk zmieniła w burzę loków. Dba też o swoją prywatność.

Więcej o: