Rodzice naprawdę tak ją nazwali! To połączenie imion jest powodem wielu żartów

Nie tak dawno jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła podzielić się ze światem swoim dość niestandardowym połączeniem imion. Filmik obejrzano już prawie 350 tysięcy razy! Jak nazywa się bohaterka wideo?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Wybór imienia dla dziecka to często spory kłopot wielu rodziców. Nikt przecież nie chce nazwać potomstwa w niewłaściwy sposób, lub, co gorsza, wystawić je na ewentualne żarty. Jednak rodzice tej dziewczyny postanowili w pełni postawić na humor, wybierając jej imiona, które łączą się w naprawdę zabawny sposób.

Zobacz wideo Najczęstsze błędy przy wyborze imienia dla dziecka

Czy te imiona to żart? Rodzice muszą mieć niezły dystans do siebie.

Autorką filmiku jest użytkowniczka aprilady. W swoim kilkunastosekundowym materiale postanowiła podzielić się ze społecznością TikToka swoim niestandardowym imieniem. Rodzice dziewczyny nazywając ją, postanowili podejść do tego z dystansem. Na pierwsze imię dali jej April (Kwiecień – przyp.red.), a na drugie... May (Maj – przyp.red.). Sama autorka filmiku również żartuje z tego zabawnego połączenia. W jego opisie dodaje, że ludzie zawsze ją pytają, czy na nazwisko ma June (Czerwiec – przyp.red.)

350 tysięcy odtworzeń na jednym filmiku. Jak na jej imię zareagowali użytkownicy TikToka?

Dziś filmik aprilady ma już prawie 350 tysięcy odtworzeń. Co ciekawe, zdecydowana większość komentarzy pod wideo jest naprawdę pozytywna. Dużo osób dzieli się także swoimi niezwykłymi historiami z ciekawymi imionami. Wielu użytkowników również wspiera dziewczynę, pisząc, że w sumie mogło być o wiele gorzej. Sama autorka filmiku jest dość aktywna w komentarzach, na wiele z nich odpowiada, czy reaguje. Co ciekawe, powód, dla którego rodzice nazwali ją April May również można znaleźć w tej sekcji. W odpowiedzi na jeden z komentarzy dziewczyna oznajmiła, że dostała drugie imię po miesiącu, w którym się urodziła. 

Więcej o: