Wakacyjny trend z TikToka - influencerki zakładają majtki... przez głowę! Czy to nowy hit lata?

Wakacje za moment się rozpoczną. Z tego powodu warto wyposażyć się w ciekawy strój kąpielowy. Według wielu użytkowniczek TikToka znalazło rozwiązanie, które nie wymaga zakupu nowego kompletu. Jedyne, co jest ci potrzebne to... majtki od bikini i trochę wyobraźni!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Jak wiadomo, TikTok to obecnie jedna z największych platform społecznych na świecie. Pojawiają się tam zarówno zabawne, jak i edukacyjne, czy modowe materiały. Ostatnio furorę wśród użytkowniczek serwisu robi powracający trend na stroje kąpielowe. Wystarczą do niego jedynie dwie pary majtek od bikini w tym samym rozmiarze.

Zobacz wideo Historia kostiumu kąpielowego

Nowy trend na TikToku. Czy majtki od bikini sprawdzą się jako strój kąpielowy?

Wiele osób na pewno chce szokować plażowiczów swoim oryginalnym strojem kąpielowym. Jednym z najbardziej niestandardowych rozwiązań jest użycie dwóch par majtek od bikini w zamian stanika. Sam proces zakładania tej ekscentrycznej konstrukcji jest banalnie prosty. Pierwszy krok jest też tym najdziwniejszym punktem całego planu. Musisz założyć jedną parę majtek przez głowę tak, aby otwór na nogę znalazł się pod biustem, a drugi wokół ramienia. Następnie należy zrobić to samo z drugą parą. Materiał, który zwykle znajduje się na pośladkach, musi znaleźć się z przodu, żeby zakryć i wygodnie podtrzymywać piersi. 

Nowy trend na TikToku. Jak zareagowali użytkownicy?

Na ten bez dwóch zdań osobliwy trend użytkownicy TikToka zareagowali zaskakująco pozytywnie. W komentarzach pod filmikami promującymi nowy hit lata można spotkać wiele osób, które są zaskoczone całkiem niezłym wyglądem tego rozwiązania. Oczywiście, znaleźć tam też można ludzi narzekających na dosłowne ubieranie majtek przez głowę, czy po prostu dziwaczność tego trendu. Jednak jak mówi stare powiedzenie: do odważnych świat należy. Dlatego warto badać i odkrywać nawet tak niestandardowe pomysły jak ten. 

Więcej o: