Te TikTokerki są razem dwa lata. Właśnie się dowiedziały, że mogą być spokrewnione. "Jesteście tak podobne"

Informacja, o tym, że spotykające się ze sobą Carley i Mercedes mogą być spokrewnione, obiegła już cały świat. TikTokerki, które są ze sobą już od dwóch lat, mogą mieć jednego ojca. Wiele fanów zauważyło już wcześniej, że są łudząco podobne. Czy to prawda?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

 

Carley i Mercedes ujawniły niedawno na swoim TikToku bardzo nietypową historię. Okazuje się, że będące ze sobą od dwóch lat dziewczyny mogą być spokrewnione! Obie nie znają swoich ojców, a według filmiku wrzuconego do sieci, ich matki spotykały się przez jakiś czas z tym samym mężczyzną. Teraz, po namowach internautów, influencerki czekają na wyniki testu DNA.

Zobacz wideo Gwiazdy oszalały na punkcie TikToka

Spotykają się dwa lata i mogą być siostrami. Jak to możliwe?

Większość użytkowników TikToka wie, że na platformie może wybić się w zasadzie każdy. Ostatnio zrobiło się głośno na temat dwóch dziewczyn prowadzących kanał carleyandmercedes. Influencerki, które są ze sobą już od dwóch lat, odkryły ostatnio, że mogą być spokrewnione.

Pierwszy filmik z tą informacją, odtworzono już ponad dwanaście milionów razy! Internauci z miejsca stwierdzili, że dziewczyny rzeczywiście wyglądają bardzo podobnie. Carley i Mercedes również zostawiły komentarz, w którym pytają się widzów, czy w świetle tej nietypowej nowiny powinny dalej być razem. Odpowiedziało im ponad 3500 użytkowników, a ich opinie były skrajnie różne: 

Jedynym problem jest ich odbiór przez społeczeństwo. I tak nie mogą mieć biologicznych dzieci, więc co w tym złego?
Absolutnie nie! Fakt, że nie mogą mieć dzieci, wcale nie sprawia, że nie jest to obrzydliwe.

Czy Carley i Mercedes naprawdę są siostrami? Test DNA wszystko wyjaśni

Po wielu prośbach użytkowników TikToka Carley i Mercedes zgodziły się w końcu zrobić wspólnie test DNA. Co prawda, nie znamy jeszcze wyników, jednak sama wiadomość o możliwym wyjaśnieniu tej kwestii ponownie zainteresowała użytkowników tej platformy. Filmik z testem zobaczyło już 1.5 miliona osób. Jeśli naprawdę są spokrewnione, dziewczyny mogą mierzyć się z konsekwencjami prawnymi, w tym nawet karą pozbawienia wolności wynoszącą do 14 lat. Kazirodztwo jest całkowicie nielegalne w Kanadzie, jednak nie wiadomo, czy influencerki do końca wpisują się w tę rubrykę. Obie nie miały żadnego kontaktu z ojcem (nawet go nie znają), a o możliwym pokrewieństwie dowiedziały się dopiero niedawno.

Więcej o: