Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Sprawdź, na którym miejscu znajduje się twój

Często pytamy nowo poznane osoby o ich znak zodiaku. To dlatego, że data urodzenia może wiele powiedzieć o naszym charakterze i cechach osobowości. Dzięki temu możemy też zrozumieć, dlaczego ktoś bywa złośliwy albo przesadnie miły. Sprawdź, na którym miejscu się znajdujesz!

Po więcej podobnych artykułów zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Wydaje ci się, że jesteś miłą osobą? A może wprost przeciwnie? Zastanawiasz się, jak odbierają cię inni? A może chcesz upewnić się, że twoja opinia o jakiejś osobie jest trafna? Z pomocą przyjdzie... horoskop. Sprawdź ten ranking znaków zodiaku, a być może znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Zobacz wideo Poparzona słońcem skóra daje się we znaki? Są trzy skuteczne sposoby na uśmierzenie bólu po opalaniu

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. 

1. Waga

To najmilszy spośród wszystkich znaków zodiaku. Zawsze stara się być pomocna i dobra. Za wszelką cenę chce uszczęśliwić innych. Nie przepada za kłótniami i konfliktami, dlatego zawsze stara się je pokojowo rozwiązać.

2. Ryby

Są życzliwe i pomocne. Działają bezinteresownie, choć czują, że również im może przynieść to korzyści. Mają łagodne usposobienie i cenią sobie przyjazne relacje. Unikają też wszelkich konfliktów. 

3. Byk

Byki są cierpliwe i wrażliwe. Niełatwo jest je wytrącić z równowagi. Szczerze mówią o swoich uczuciach i skupiają się na pozytywach. I zawsze potrafią wyciągnąć pomocną dłoń.

4. Wodnik

Zdarza się, że osoby spod tego znaku zodiaku wpadają w gniew czy zły nastrój, ale raczej rzadko. Wodniki są szczere, uprzejme i potrafią szybko nawiązać z kimś kontakt — nawet podczas krótkiej pogawędki w windzie. Lubią poznawać nowych ludzi, to doskonali słuchacze.

5. Strzelec

Strzelce unikają wszystkiego, co uważają za toksyczne. Podążają własną ścieżką. Nie interesują ich plotki ani narzekania. Lubią otaczać się pozytywną energią i nie przepadają za pesymistami.

6. Bliźnięta

Bliźnięta mają dwa oblicza. Mogą być do bólu wręcz miłe, albo wredne. Wszystko zależy od ich nastroju. Bywają drażliwe i tracą cierpliwość, dają się też łatwo ponieść emocjom. Ich zachowanie zależy od nastroju, dlatego uważaj na ich zły humor.

7. Rak

Raki są bardzo impulsywne i emocjonalne, co wpływa na ich relacje z innymi. Bywają złośliwe, ale nigdy podłe. Złe samopoczucie zazwyczaj odreagowują na innych — milcząc. Co, niestety, bywa uciążliwe. Na co dzień jednak wprost emanuje dobrocią.

8. Lew

Lwy uwielbiają być uważane za miłe. Za wszelką cenę starają się być sympatyczne. Lubią spędzać czas z tymi, na których im zależy, ale towarzystwo osób obojętnych je męczy. Są wyrozumiałe, ale nie mają cierpliwości do ludzi, którzy sprawiają im przykrość.

9. Panna

Miła Panna po prostu zachowuje złośliwości czy kąśliwe uwagi dla siebie. Gdy nie wytrzymuje, wyrzuca z siebie wszystko, co leży jej na sercu. A to często wywołuje konflikty — nawet jeśli za wszelką cenę Panna próbuje nie być podła, to czasem się to nie udaje.

10. Baran

Wszyscy mówią o nim, że jest w gorącej wodzie kąpany. Nie umie zatrzymać myśli dla siebie. Bywa zrzędliwy i wredny. Potrafi też sam wywołać konflikt, by "oczyścić atmosferę". I uwielbia mieć ostatnie słowo.

11. Koziorożec

Nie wiadomo, czego po nim oczekiwać. Bywa bardzo zmienny, a gdy się zdenerwuje, wszystkich traktuje z dystansem. Gdy wpada w gniew, działa impulsywnie. Ma ognisty temperament i bywa mściwy.

12. Skorpion

To najwredniejszy spośród wszystkich znaków zodiaku. Łatwo zajść mu za skórę. Jeśli coś go denerwuje czy irytuje, nie ma żadnych skrupułów, by o tym powiedzieć. Bywa mściwy i oczekuje, że inni będą go błagać i prosić o wybaczenie. Urazę potrafi chować do końca swojego życia. Jego złość bywa legendarna, na szczęście czasem wysyła jasne ostrzeżenia, by uważać.

Więcej o: