Dawid Kwiatkowski zaśpiewał na weselu fanki! Takiego gościa para młoda się nie spodziewała

Dawid Kwiatkowski od lat troszczy się o kontakt i dobre relacje ze swoimi fanami. Ostatnio jednym z nich postanowił sprawić niemałą niespodziankę. Tuż po koncercie udał się bowiem... na ich wesele.

Dawid Kwiatkowski ma zaledwie 26 lat, ale jego sukcesy już imponują. Długa lista nagród i ogromna rzesza fanów to tylko część z nich. Poza muzyką i koncertami gwiazdor regularnie publikuje też posty na swoich kontach w social mediach. Na Instagramie obserwuje go 1,3 miliona użytkowników. Jest też bardzo aktywny na Twitterze. Ma świetny kontakt z fanami, nie tylko w Internecie.

 
Zobacz wideo Wyznania Dawida Kwiatkowskiego [KOŁO PLOTKA]

Muzyk zrobił niespodziankę fance i pojawił się na jej weselu 

Jedna z fanek, Klaudia, od lat czekała na koncert w swoim mieście. Niestety, gdy wreszcie go zorganizowano, okazało się, że tego dnia ma ślub. Jej przyjaciele postanowili napisać do Dawida maile, w których przedstawili całą sytuację. I chociaż piosenkarz nie odpisał na wiadomości, postanowił zrobić Klaudii i jej mężowi niespodziankę. A całą historię przedstawił we wpisie na swoim koncie na Instagramie:

Warszawa, pomiędzy praniem a myciem garów, w dzień powszedni, postanowiłem szybko sprawdzić maila. Pisali ich przyjaciele, że Klaudia marzyła o koncercie w jej mieście i czekała na to od lat, a kiedy data tego koncertu została ogłoszona, ona wiedziała już, że w ten dzień bierze ślub.

Kwiatkowski nie odpowiedział na maile, ale już podjął decyzję, że po zakończeniu koncertu razem z zespołem przyjadą na salę weselną i zrobią niespodziankę Klaudii. Udało im się nawet zdążyć na oczepiny i dołączyć do zabawy.

 

Swój wpis zakończył życzeniami dla pary młodej. Fani byli zachwyceni gestem piosenkarza. Zresztą nie tylko oni. Reakcja panny młodej mówi sama za siebie.

Więcej o: