Pamiętacie Krzysztofa Zalewskiego z "Idola"? Od czasu występu w show zmienił się nie do poznania!

Polski talent show "Idol" doczekał się już statusu jednego z legendarnych programów telewizyjnych. Na przestrzeni lat wzięło w nim udział wiele osób, które dziś są prawdziwymi gwiazdami w świecie muzyki. Jedną z nich jest... Krzysztof Zalewski, choć wówczas wyglądał zupełnie inaczej.

Legendarny już "Idol" był miejscem, w którym debiutowało wielu znanych wokalistów. To właśnie tam publiczność mogła zobaczyć po raz pierwszy takie gwiazdy jak: Ania Dąbrowska, Łukasz Zagrobelny, Monika Brodka czy Krzysztof Zalewski. Ostatni z nich wygrał drugą edycję programu. Od tego czasu minęło już prawie 20 lat, a gwiazdor zmienił się nie do poznania. Zobacz, jak wtedy wyglądał.

Zobacz wideo Maria Dębska i Krzysztof Zalewski o piosence, która powstała na potrzeby filmu "Nie będzie romansu"

Krzysztof Zalewski w "Idolu". Jak wtedy wyglądał?

Krzysztof Zalewski zadebiutował w drugiej edycji polskiego "Idola" emitowanego w 2003 roku. Zalef (ponieważ tym pseudonimem przedstawił się wokalista) miał wtedy zaledwie 18 lat. Pomimo młodego wieku piosenkarz już wtedy mógł pochwalić się umiejętnościami gry na pianinie, perkusji oraz gitarze, ponadto ukończył także szkołę muzyczną. W czasie nadawania programu Krzysztof podchodził do egzaminu maturalnego, po którym planował studia aktorskie. Finalnie wokalista skończył jako student dziennikarstwa. Zalewski pracował też jako stażysta w dziale muzycznym Gazety Wyborczej.

W 2003 roku Krzysztof Zalewski prezentował kompletnie inny styl niż dzisiaj. Wokalista mówił, że chce tworzyć heavy-metal i walczyć z komercją występującą w show-biznesie. Miał również wówczas długie włosy oraz ubierał się w skórzane kurtki, charakterystyczne dla wspomnianego gatunku muzyki.

Ostatnio jednym ze zdjęć z tamtego okresu, na którym obecny jest m.in. Zalewski, podzieliła się Paulina Sykut-Jeżyna, która też brała udział w drugiej edycji "Idola". 

 

Kariera Krzysztofa Zalewskiego. Jak stał się gwiazdą?

Pomimo wygrania drugiej edycji "Idola" kariera Krzysztofa Zalewskiego nie wystartowała z przytupem. Prawdziwą sławę przyniósł mu dopiero jego trzeci album - "Złoto" wydany w 2016 roku. Najpopularniejszą piosenką na płycie okazała się "Miłość miłość", która w tym momencie ma prawie 17 milionów odsłuchań ma Spotify. Status gwiazdy zapewnił mu natomiast udział w trasie Męskiego Grania. "Początek" nagrany wspólnie z Dawidem Podsiadło i Kortezem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów artysty.

 
 
Więcej o: