Tak dziś wygląda Szymek Solejuk z serialu "Ranczo". Zmienił się nie do poznania

Chociaż mały geniusz z Wilkowyj pojawił się jedynie w pierwszych 5 sezonach serialu, dobrze zapadł widzom w pamięci. Po zakończeniu przygody z "Ranczem" grający Szymka Solejuka Maciej Cempura, nie pożegnał się z aktorstwem. Jak dziś wygląda?

"Ranczo" to już serial kultowy. Emitowana na antenie Telewizji Polskiej produkcja do dzisiaj przyciąga widzów śledzących losy mieszkańców fikcyjnej miejscowości Wilkowyje. Ostatni odcinek wyemitowano w 2016 roku i od tego czasu fani zastanawiają się, jak zmienili się aktorzy grający uwielbiane przez nich postacie. Jak dziś wygląda Szymek Solejuk? 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Szymek Solejuk z "Rancza". Mały geniusz z Wilkowyj dorósł

Szymek Solejuk to jeden z siedmiorga dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków. Mały i błyskotliwy geniusz swój talent odziedziczył po mamie. Grana przez Katarzynę Żak Kazimiera szybko okazuje się mieć wybitny talent do nauki języków. Jego ojciec, Maciej, grany przez Sylwestra Maciejewskiego, to zaś stały bywalec ławeczki, znany ze swojego temperamentu.

Chłopak otrzymał stypendium za wyniki w nauce i wyjechał do szkoły do innego miasta. Z tego powodu stał się dumą całych Wilkowyj. I choć był tylko postacią epizodyczną, dobrze zapadł widzom w pamięci. Grający go Maciej Cempura nie porzucił aktorstwa. Co u niego słychać?

Jak zmienił się Maciej Cempura? Serialowy Szymek Solejuk zajmuje się nie tylko aktorstwem

Maciej Cempura jest synem aktorów teatralnych. Sam ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Występował nie tylko w "Ranczu", lecz także w serialu "Odwróceni" czy "Prawo Agaty". Pojawia się na deskach teatru. Jest też muzykiem. Gra w swoim zespole The Eat R na gitarze basowej. Tworzy ciekawe projekty artystyczne, w których prezentuje swoje talenty aktorskie i muzyczne.

 

W serialu debiutował jako 10-latek, dziś ma 26 lat i zmienił się nie do poznania, co widać szczególnie na jego zdjęciach na Instagramie. Poznalibyście go?

 
Więcej o: