Sennik: wypadające włosy, ciąża i poród to jedne z najpopularniejszych snów. Co mogą oznaczać?

Wiele osób przywiązuje dużą wagę do snów i ich znaczenia. Nie ma się czemu dziwić, niektóre z powtarzających się motywów uznawane ą za zły omen. Wypadające włosy, ciąża i poród to jedne z najczęściej pojawiających się schematów. Co zwiastują te sny?

Znaczenie snów może wynikać z wielu detali, które się w nich pojawiają. W zależności od szczegółów rojenie o wypadających włosach, czy ciąży może być dobrym lub złym omenem. Oto dokładne znaczenie tych najpopularniejszych snów.

Zobacz wideo Czy jedzenie przed snem powoduje koszmary

Sennik: wypadające włosy. Omen śmierci, a może zwiastun zdrowia?

Sny skupiające się na włosach stanowią odzwierciedlenie zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Wypadające kosmyki mogą oznaczać naturalny porządek rzeczy, zdrowie, ale także problemy finansowe, a nawet śmierć. Wszystko zależy od uczuć towarzyszących podczas śnienia. Jeśli podczas snu widzisz wypadające włosy, jednak czujesz, że jest to naturalny proces, niespowodowany chorobą, to możesz być spokojny. Oznacza to, że jesteś osobą energiczną, która pozostanie w zdrowiu aż do późnej starości. 

W przypadku, w którym sen o wypadających włosach budzi uczucia strachu, słabości lub niepewności, można wnioskować, że jest to bardzo zły omen. Garści zniszczonych kosmyków oznaczają, że boisz się o swoją przyszłość, zarówno w kontekście zdrowotnym, jak i finansowym. Możesz potraktować ten sen jako ostrzeżenia i zacząć bardziej dbać o siebie, a także podejmować bezpieczniejsze decyzje.

Sennik: ciąża. Czy to zwiastun powiększenia się rodziny?

Ogólnie przyjmuje się, że ciężarna kobieta w śnie zwiastuje powodzenie w interesach i sukcesy w sferze materialnej. Jednak co oznacza wizja własnej ciąży? Najczęściej kobiety, które śnią o byciu brzemienną, w rzeczywistości podświadomie chcą założyć rodzinę. W niektórych przypadkach oznacza to także pozytywne zmiany w życiu. Co ciekawe, ciąża może przyśnić się także mężczyźnie. Znaczenie takiego snu ma zwykle podłoże w podświadomym oczekiwaniu na duże zmiany w życiu. 

Sennik: poród. Nie musi wcale mieć związku z dziećmi!

Sen o porodzie nie zawsze musi wiązać się z chęcią powiększenia rodziny, Na ogół wizje tego typu mają pozytywne znaczenie. Zwykle narodziny dziecka w śnie oznaczają nowe idee, nagłe zmiany, a także przejście w kolejny etap w życiu. Czasami mary tego typu mogą mieć podłoże w podświadomym lęku przed odpowiedzialnością. Pojawiają się także u obojga partnerów, którzy starają się o dziecko

Więcej o: