Bon nawet do 1000 zł na paliwo. Jak go otrzymać? Trzeba spełnić tylko jeden warunek

Ceny paliwa już od jakiegoś czasu są jednym z popularniejszych tematów nie tylko wśród właścicieli samochodów. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę to, że wciąż rosną. Na szczęście pojawiła się dobra wiadomość dla kierowców. Mogą oni otrzymać bon w wysokości nawet do 1000 zł. Jest tylko jeden warunek. Jaki?

Ceny paliw wciąż rosną i wielu kierowców obawia się, że niedługo przekroczą kwotę 10 zł za litr. Stacje benzynowe prześcigają się w oferowaniu zniżek dla właścicieli kart lojalnościowych, a klienci wciąż poszukują promocji. Kierowców z pewnością ucieszy więc informacja o możliwości uzyskania bonu na paliwo w wysokości nawet 1000 zł. Trzeba spełnić tylko jeden warunek.

Zobacz wideo Ceny paliwa wystrzeliły w górę. Niektórzy kierowcy tracą cierpliwość

Bon 1000 zł na paliwo. Firma Acer przygotowała ciekawą promocję

Z myślą o kierowcach firma Acer przygotowała ciekawą promocję. Każda osoba, która kupi w jednym ze sklepów sieci RTV Euro AGD wybrany komputer z serii Predator lub Nitro, będzie mogła otrzymać bon o wartości 500, 700 lub 1000 zł. Kartę paliwową będzie można zrealizować na stacji BP.

Promocja obowiązuje od 25 lipca i trwać będzie do 17 września 2022 roku. Jeśli chcesz otrzymać bon, w ciągu 7 dni od zakupu musisz zarejestrować się na stronie i wypełnić wniosek. Zachowaj dowód zakupu, paragon lub fakturę. Po pozytywnej weryfikacji w ciągu 2 tygodni karty powinny trafić do uczestników. Acer przygotował 600 bonów, a ich wysokość uzależniona jest od zakupionego modelu:

  • 400 sztuk o wartości 500 zł - za zakup komputera Acer Nitro z procesorem Intel Core i5.
  • 100 sztuk o wartości 700 zł - za zakup komputera Acer Nitro z procesorem Intel Core i7.
  • 100 sztuk o wartości 1000 zł - za zakup komputera Acer Predator z procesorem Intel Core i7 lub i9.

Oferta obowiązuje w przypadku zakupu komputerów stacjonarnych. Liczba bonów jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć.

To niejedyny sposób, aby otrzymać zniżkę na paliwo. Orlen także ma propozycję dla swoich klientów 

Orlen od 27 czerwca wystartował z promocją dzięki, której można otrzymać aż 30 groszy rabatu na każdy litr paliwa, a posiadacze Karty Dużej Rodziny dodatkowe 10 groszy zniżki. Dotyczy to jednak benzyny lub oleju napędowego zatankowanego bezpośrednio do baku samochodu. Ma ona jednak pewne ograniczenia. Mianowicie klienci stacji taki rabat mogą otrzymać maksymalnie trzy razy w okresie od 27 czerwca do 31 lipca 2022 roku oraz trzy razy w okresie od 1 do 31 sierpnia 2022 roku.

Promocje na paliwo czekają także na stacjach Shell 

Niższe ceny na paliwo dostępne są też w Shell. Akcja nazywa się "Wtorki i czwartki z Shell V-Power" i umożliwia tankowanie paliwa premium w cenie zwykłego. W każdy wtorek można zatankować benzynę V-Power 95 w cenie standardowej FuelSave 95, a w czwartki olej napędowy V-Power Diesel w cenie FuelSave Diesel. W tej promocji można zatankować maksymalnie 100 litrów paliwa.

Co więcej, osoby należące do programu lojalnościowego zbierają punkty, które później również można wykorzystać podczas płatności za paliwo. Za każde 100 punktów otrzymujemy 1 zł. 

Więcej o: