Ci ludzie naprawdę mieli pecha. Nietypowe wpadki, w które ciężko uwierzyć

Czasami masz wrażenie, że nieustannie prześladuje Cię piątek trzynastego? Te osoby z pewnością. W pecha, który im się przytrafił, aż ciężko uwierzyć.

Te osoby z pewnością mogą powiedzieć, że prześladuje je pech. Oto nietypowe wpadki, które im się przytrafiły. W niektóre z nich ciężko uwierzyć

Zobacz wideo Najlepsze wpadki 'Jaka to melodia?'. Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona

Chciał pomalować włosy. Skończył z napuchniętą głową

Ten chłopak na pewno zastanowi się dwa razy, zanim następnym razem sięgnie po farbę do włosów. Młody Szwed chciał zmienić kolor fryzury, aby zaskoczyć swoich znajomych na imprezie. Nie wiedział jednak, że jest uczulony na składniki zawarte w barwniku. Niedługo po zabawie zobaczył, że jego głowa... znacznie się zwiększyła! Co gorsza, pigment sprawił, że skóra skalpu została mocno podrażniona, a na czole chłopaka pojawiły się czerwone plamy. Poszkodowany nie wyglądał jednak na zbyt zmartwionego. Na każdym ze zdjęć wygląda na mocno rozbawionego swoją sytuacją. Tą komiczną wpadką podzieliła się na Twitterze jego znajoma z klasy.

Pechowe dzieci. Śmieszne wpadki najmłodszych

Dzieci nie raz potrafią rozbawić dorosłych do łez. Ich kompletna szczerość potrafi być po prostu rozbrajająca. Równie często zdarza im się znaleźć się w sytuacjach, których nie potrafimy zrozumieć i jedyne, co możemy zrobić, to się roześmiać. Tak było w przypadku tego ojca i jego syna.

Dzieci potrafią także mocno dramatyzować. Każdy rodzic pewnie nie raz musiał uspokajać swoje pociechy, które wpadały w histerię z najmniej oczywistych powodów. Jednak chyba wszyscy, nawet dorośli, zareagowaliby podobnie, gdyby przydarzyło im się to, co temu chłopcu.

Niecodzienne wpadki. Praca zdalna też może być pechowa

Pandemia i lockdown sprawił, że praca zdalna stała się o wiele popularniejsza niż przedtem. Jednak komfort przebywania we własnym domu w trakcie roboty może być łudzący. Przekonał się o tym jeden z pracowników, który zasnął na służbowym spotkaniu i zapomniał wyłączyć kamery.

Jednak praca w biurze także nie jest pozbawiona pechowych wpadek. Przekonał się o tym jeden z użytkowników Reddita, który zatrzasnął się w toalecie w dość nietypowy sposób. Na całe szczęście, jak informuje w komentarzu pod swoim postem, udało mu się stamtąd wydostać. Użył do tego... nożyczek i nici dentystycznej.

Więcej o: