Jolanta Rutowicz "teraz czuje się gwiazdą z USA". Jak wspomina "Big Brothera"?

Jola Rutowicz zasłynęła jako najbarwniejsza uczestniczka czwartej odsłony reality show "Big Brother". Choć początkowo budziła spore kontrowersje, ostatecznie zyskała sympatię widzów i zwyciężyła program. W rozmowie z portalem kobieta.gazeta.pl opowiedziała o jego kulisach.

Jolanta Rutowicz zwracała uwagę nie tylko swoim stylem, lecz także szczerością i bezpośredniością. Długie paznokcie, lateksowe stroje, ostry makijaż i nieodłączny pluszowy jednorożec sprawiły, że dobrze zapadła wszystkim w pamięci. Sławę zyskała dzięki udziałowi w programie "Big Brother". Po wygranej w wystąpiła jeszcze w show "Gwiazdy tańczą na lodzie", który wzbudzał wiele kontrowersji. Jolanta Rutowicz rozmowie z portalem kobieta.gazeta.pl opowiedziała o kulisach obu programów i o tym, jak dziś wygląda jej życie.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Pamiętacie Jolantę Rutowicz? Kiedyś nie rozstawała się ze swoim jednorożcem

Rutowicz zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Big Brother 4.1". W 2007 roku 23-letnia wtedy Jola zwyciężyła w show, a rok później powróciła w piątej odsłonie. Udział w niej brali również celebryci, a Jolanta stworzyła w programie głośną relację z Jarosławem Jakimowiczem, który dziś jest dziennikarzem Telewizji Polskiej. Długie czarne włosy, równie długie paznokcie, umiłowanie do lateksu i różu, a nade wszystko pluszowy jednorożec. Tak chyba do dziś większość z nas pamięta Jolę Rutowicz.

– Wizerunek był wykreowany, ale wszystkiego nie da się udawać. Chociażby łez, emocji i zachowań. Wszystkie pokazane sytuacje były prawdziwe. Myślę, że do dziś każdy zadaje sobie, to samo pytanie: kim tak naprawdę jestem, kim tak naprawdę jest Jolanta? I niech tak zostanie – wyznała w ostatniej rozmowie.

Rutowicz często gościła na łamach serwisów plotkarskich. Popularność sprawiła, że Jola pojawiła się jako jedna z uczestniczek programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Trzecia edycja emitowanego na antenie TVP2 show była pełna kontrowersji. To wtedy rozpoczął się trwający 15 lat konflikt między Dodą a Justyną Steczkowską, który zakończył się dopiero w 2022 roku. Cięte komentarze Rabczewskiej, jurorki show, często padały również w kierunku uczestników. Jak Jolanta Rutowicz wspomina udział w "Gwiazdy tańczą na lodzie"? – To była rzeź nie show. Jury upadło bardzo nisko, próbując się wyróżnić, znieważając innych i wcale nie chodzi tutaj tylko o mnie, ale również o panią Justynę Steczkowską.

 

Jak zmieniła się była uczestniczka "Big Brothera"? "Teraz czuję się gwiazdą z USA"

Dziś 37-letnia Jolanta Rutowicz mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie wiedzie luksusowe życie. – Teraz czuję się gwiazdą z USA – stwierdziła w rozmowie z kobieta.gazeta.pl. W pewnym momencie Rutowicz zniknęła z mediów i przestała pojawiać się na ściankach. Zmieniła styl, przefarbowała włosy. – 15 lat temu miałam ochotę na tipsy, lateks, róż, brokat, błyszczyki, przytulanie jednorożca. Teraz jednak przytulam przystojnego businessmana i piję szampana na jachcie – wyznała.

 
Więcej o: