Natalia Oreiro wciąż zachwyca! Czym obecnie zajmuje się serialowa Milagros z telenoweli "Zbuntowany Anioł"?

Natalia Oreiro w tym roku skończyła 45 lat. Polacy pokochali ją za rolę niepokornej służącej w telenoweli "Zbuntowany Anioł". Czym teraz zajmuje się gwiazda oraz jak się zmieniła?

Znamy ją przede wszystkim z roli nieokiełznanej chłopczycy w argentyńskiej telenoweli, która była hitem w latach 90., a jej losy śledzili wtedy widzowie w 80 krajach. Zyskała niezwykłą popularność także w Polsce. Natalia Oreiro wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. 

Rola w "Zbuntowanym Aniele" była przełomem dla kariery Natalii Oreiro

Swoją karierę aktorską rozpoczęła jako kilkunastoletnia dziewczynka, gdy zaczęła występować w reklamach znanych marek. Chociaż pierwszą poważną rolę dostała w 1996 roku, dopiero dwa lata później zyskała sławę za sprawą głównej roli w telenoweli "Zbuntowany Anioł", gdzie zagrała u boku Facundo Arany. Wcieliła się w postać Milagros — służącej o nietuzinkowym i żywiołowym charakterze. To właśnie wtedy jej kariera nabrała tempa – serial okazał się hitem także w Polsce, gdzie był emitowany w latach 2000-2001. Mogliśmy go obejrzeć ponownie jeszcze w tym roku za sprawą stacji TV Puls – co tylko pokazuje, że fanów serii wciąż nie brakuje.

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

W 1999 r. została nominowana do nagrody Martín Fierro a w styczniu 2000 r. otrzymała nagrodę za osobowość roku od stacji E! Entertainment Television Latino

Na równi z aktorstwem, rozwijała swoją karierę muzyczną – zadebiutowała singlem "Que si, que si", jednak prawdziwą sławę przyniósł jej singiel "Cambio Dolor", który odniósł międzynarodowy sukces oraz został piosenką przewodnią serialu "Zbuntowany Anioł". Do dziś sprzedała łącznie ponad 11 milionów płyt.

 

Natalia Oreiro. Czym teraz zajmuje się gwiazda?

Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo. W tym roku możemy obejrzeć ją na platformie Disney+ w nowej produkcji pt. "Santa Evita", gdzie wciela się w rolę głównej bohaterki — Evity Perón oraz na Netflixie w serialu "Naprawmy dziś świat". Została również jurorką w programie "La Voz Uruguay", czyli odpowiedniku polskiego "The Voice of Poland". Jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,3 miliona obserwujących.


Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1977 w Montevideo w Urugwaju. Prywatnie, od ponad 20 lat, jest żoną Ricardo Mollo oraz mamą dziesięcioletniego syna — Merlina.

 
Więcej o: