Grała Wójtową w serialu "Ranczo". 54-letnia Violetta Arlak zachwyca figurą. Niesamowita metamorfoza aktorki

Wielu z nas kojarzy aktorkę Violettę Arlak w roli Wójtowej w serialu "Ranczo", ponieważ oprócz gry w teatrze bierze ona też udział w produkcjach telewizyjnych. Kobieta kilka lat temu przeszła wielką metamorfozę. Udało jej się schudnąć 20 kg, jednak nie obyło się bez trudności.

Violetta Arlak to aktorka występująca najczęściej w teatrze. Szerszemu gronu odbiorców znana jest przede wszystkim jako Halina Kozioł, żona wójta, senatora, a wreszcie prezydenta z serialu "Ranczo". W ostatnim czasie przeszła wielką zmianę, gdyż udało jej się zrzucić 20 kg!

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Violetta Arlak — spektakularna metamorfoza

Aktorka urodziła się w 1968 r. w Krakowie. Na scenie zadebiutowała w 1992 r. Od tamtej pory gra w teatrze, filmach i serialach, nierzadko osiągając sukcesy na tym polu. W 2014 r. wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami.

Gdy emisja serialu "Ranczo" dobiegła końca w 2016 r., Violetta Arlak nie zrezygnowała z kariery telewizyjnej. W tym roku premierę miał film "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" z jej udziałem, a wcześniej wystąpiła też między innymi w serialu "Miłość na zakręcie" i "Tatuśkowie".

Jakiś czas temu gwiazda zrzuciła 20 kg. Przyznała, że nie było to łatwe zadanie, a sam proces chudnięcia trwał kilka lat. Czujne oko widza mogło zauważyć tę przemianę podczas emisji "Rancza", gdyż metamorfozę dało się zauważyć gołym okiem.

Szymek SolejukTak dziś wygląda Szymek Solejuk "Rancza". Zmienił się nie do poznania

Informacje o życiu prywatnym aktorki

Niewiele aktualnie wiadomo o życiu prywatnym Violetty Arlak. Gwiazda nie korzysta regularnie z portali społecznościowych (ostatni post w serwisie Facebook opublikowany został ponad rok temu). Nie posiada również konta na Instagramie.

Anna Wójcik - Kasia Solejuk z 'Rancza'Grała Kasię w "Ranczu", dziś nie zajmuje się aktorstwem. Jak się zmieniła?

Co zrobić, by schudnąć?

Warto zrezygnować z fast-foodów, słodyczy i przetworzonej żywności, zamieniając je na warzywa i owoce. Ważny jest też sport. Zmiana nawyków jest kluczowa w walce ze zbędnymi kilogramami. 

Więcej o: