Grała Wójtową w serialu "Ranczo". 54-letnia Violetta Arlak zachwyca figurą. Niesamowita metamorfoza aktorki

Wielu z nas kojarzy aktorkę Violettę Arlak w roli Wójtowej w serialu "Ranczo", ponieważ oprócz gry w teatrze bierze ona też udział w produkcjach telewizyjnych. Kobieta kilka lat temu przeszła wielką metamorfozę. Udało jej się schudnąć 20 kg, jednak nie obyło się bez trudności.

Violetta Arlak to aktorka występująca najczęściej w teatrze. Szerszemu gronu odbiorców znana jest przede wszystkim jako Halina Kozioł, żona wójta, senatora, a wreszcie prezydenta z serialu "Ranczo". W ostatnim czasie przeszła wielką zmianę, gdyż udało jej się zrzucić 20 kg!

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Violetta Arlak — spektakularna metamorfoza

Aktorka urodziła się w 1968 r. w Krakowie. Na scenie zadebiutowała w 1992 r. Od tamtej pory gra w teatrze, filmach i serialach, nierzadko osiągając sukcesy na tym polu. W 2014 r. wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami.

Gdy emisja serialu "Ranczo" dobiegła końca w 2016 r., Violetta Arlak nie zrezygnowała z kariery telewizyjnej. W tym roku premierę miał film "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" z jej udziałem, a wcześniej wystąpiła też między innymi w serialu "Miłość na zakręcie" i "Tatuśkowie".

Jakiś czas temu gwiazda zrzuciła 20 kg. Przyznała, że nie było to łatwe zadanie, a sam proces chudnięcia trwał kilka lat. Czujne oko widza mogło zauważyć tę przemianę podczas emisji "Rancza", gdyż metamorfozę dało się zauważyć gołym okiem.

Informacje o życiu prywatnym aktorki

Niewiele aktualnie wiadomo o życiu prywatnym Violetty Arlak. Gwiazda nie korzysta regularnie z portali społecznościowych (ostatni post w serwisie Facebook opublikowany został ponad rok temu). Nie posiada również konta na Instagramie.

Co zrobić, by schudnąć?

Warto zrezygnować z fast-foodów, słodyczy i przetworzonej żywności, zamieniając je na warzywa i owoce. Ważny jest też sport. Zmiana nawyków jest kluczowa w walce ze zbędnymi kilogramami. 

Więcej o: